Justyna Żyła miała bardzo ciężki początek w Tańcu z gwiazdami. Mimo swoich starań została ostro skrytykowana przez Iwonę Pavlović, a Andrzej Grabowski potraktował ją jak obiekt żartów. Kobieta jednak się nie załamała i nie zamierza odpuszczać. Blogerka próbuje wszystkiego, aby w następnym odcinku zebrać jak najwyższe noty.

Justyna Żyła zaskoczyła wszystkich widzów Tańca z gwiazdami swoją stoicką postawą wobec surowej krytyki jury. Porównanie do przedszkolaka i aluzje do jej życia prywatnego oburzyły fanów show, którzy uznali, że jurorzy wykazali się brakiem szacunku do uczestniczki i zwyczajnie ją hejtowali. Blogerka postanowiła, że tym razem będzie inaczej – zrobi wszystko, by w następnym odcinku wypaść jak najlepiej.

Justyna Żyła nie odpuszcza. Ostro wzięła się za siebie

Wiele znanych osób z pewnością załamałaby się po usłyszeniu tego, co Justyna Żyła po swoim występie. Ona jednak nie zamierza się poddawać. Już na scenie z uśmiechem znosiła każde gorzkie słowo, nie skomentowała także krytyki jury w swoich mediach społecznościowych. Wyraźnie prze po zwycięstwo.

Na Instagramie gwiazdy widać jednak, że ciężko pracuje, aby poprawić swoją formę. Była żona skoczka narciarskiego pokazuje, że je tylko zdrowe potrawy pełne witamin i składników odżywczych. Proste potrawy z pewnością pomogą jej zadbać o kondycję, dodając jednocześnie energii do intensywnych treningów.

Na profilu uczetniczki 9. edycji tanecznego show można także znaleźć zdjęcia, na których odśnieża. Jak widać, Justyna Żyła nie przestaje trenować nawet pod nieobecność swojego tanecznego partnera, Tomasza Barańskiego. Wysiłek fizyczny pozwoli jej na zwiększenie wytrzymałości i jeszcze intensywniejsze ćwiczenia na parkiecie. Nikt nie ma wątpliwości, że do następnego odcinka gwiazda przygotowuje się naprawdę poważnie i szykuje prawdziwą petardę.

Blogerka może wygrać następny odcinek Tańca z gwiazdami

Najwidoczniej głośny rozwód bardzo wzmocnił kobietę i krytyka ze strony jury nie może jej złamać. Justyna Żyła zdrowo się odżywia, dba o zbilansowaną dietę i ostro ćwiczy, by pokazać się z jak najlepszej strony. Co najważniejsze, nie straciła pogody ducha ani motywacji do dalszych starań.

Gwiazda postanowiła, aby się nie poddawać i spróbować swoich sił po raz kolejny. Wysiłek może się opłacić – być może blogerka wygra kolejny odcinek. To byłoby duże zaskoczenie nie tylko dla widzów, ale przede wszystkim dla jury, które nie wierzyło w sukces celebrytki. Jak na razie widzowie widzieli tylko jeden odcinek Tańca z gwiazdami i jak na razie jest za wcześnie, aby jednoznacznie wskazać faworyta. Justyna Żyła ma jeszcze szansę zostać najlepszą tancerką show.

źródło: pikio.pl