Zwykły lot zmienił się w prawdziwy koszmar! Skandaliczne zachowanie kobiet zepsuło cały lot

Koszmar pasażerów zaczął się jeszcze przed startem samolotu. Grupa rozbawionych młodych kobiet, wyraźnie pijanych, krzyczała, skakała po całym samolocie, co chwilę zmieniała miejsca i popijała alkohol z butelek wniesionych na pokład. Takie skandaliczne zachowanie trwało w trakcie całego lotu. To, jak w tej sytuacji zachowała się załoga Ryanaira, rozwścieczyło innych pasażerów.

Wszystko wydarzyło się na pokładzie samolotu Ryanaira lecącego z Birmingham do Alicante. O skandalicznym zachowaniu grupy Brytyjek opowiedział w rozmowie z „Daily Star” Robert Malton, który sfilmował też całe zajście. Mężczyzna leciał z żoną do Hiszpanii, by odwiedzić ich 2-letnią wnuczkę, a przy okazji uczcić 5. rocznicę małżeństwa.

Okazało się jednak, że zwykły lot zmienił się w prawdziwy koszmar! – Nigdy nie leciałem samolotem w tak ogromnym hałasie. To chyba najgorszy lot na pokładzie Ryanaira, który przydarzył się mnie i mojej żonie – wyznaje Brytyjczyk. – Wszystko zaczęło się już w momencie, gdy grupa rozbawionych dziewczyn weszła na pokład samolotu. Wszystkie były już wyraźnie pod wpływem – opowiada.

Wspomina, że kobiety były bardzo głośne. Skakały po pokładzie i ciągle zmieniały miejsca, choć jest to niedozwolone. – W miarę trwania lotu hałas stawał się coraz bardziej nie do zniesienia – mówi Malton zauważając, że załoga Ryanaira nie zareagowała ani przed startem, ani w żadnym innym momencie lotu. Zignorowała też fakt, że dziewczyny piją własny alkohol z wniesionych na pokład butelek.

Tymczasem Malton został upomniany przez stewardessę, by podnieść stolik. – Jestem przekonany, że załoga bała się cokolwiek im powiedzieć – podkreśla wściekły pasażer. „Daily Star” poprosił Ryanaira o komentarz, ale nadal go nie otrzymał.

Zobacz wieczór panieński na pokładzie Ryanaira:

źródło: fakt.pl