Michał Wiśniewski i Dominika Tajner mają problemy małżeńskie? Fani legendarnego lidera Ich Troje obawiali się, że muzyk znowu ma problemy ze związkiem. Zamieszanie postanowiła skomentować małżonka piosenkarza, która odniosła się do doniesień prasy.

Michał Wiśniewski znany jest z bardzo bujnego życia prywatnego. Muzyk, który wielokrotnie stawał na ślubnym kobiercu zdawał się być bardzo szczęśliwy u boku Dominiki Tajner. Ostatnio media obiegły informacja, że lider Ich Troje znów ma problemy sercowe i zdystansował się od swojej żony, która obecnie bierze udział w „Tańcu z gwiazdami”. Kobieta postanowiła zabrać głos w sprawie i odnieść się do swoich, rzekomych problemów.

Michał Wiśniewski rozstaje się z Dominiką Tajner? Niepokojące doniesienia prasy
Portale plotkarskie przez kilka tygodni żyły informacją, że założyciel Ich Troje planuje rozstać się ze swoją ukochaną. Muzyk miał być bardzo zazdrosny o udział swojej żony w telewizyjnym show Polsatu „Taniec z Gwiazdami”. Powodem jego uczuć miała być mała ilość czasu, z jaką przebywają ze sobą małżonkowie.

– Zastanawialiśmy się z Michałem, czy w ogóle to komentować, bo regularnie czytamy o sobie takie rewelacje. Jak nie rozwód, to ciąża, a potem nagle okazuje się, że tej ciąży nie ma (śmiech). Oczywiście, że to nieprawda. Nic złego się u nas nie dzieje – powiedziała Dominika Tajner w rozmowie z portalem plejada.pl

Dominika Tajner: „Spędzamy ze sobą mało czasu”

Pomimo tego, że zdaniem Dominiki Tajner, jej związkowi nie zagraża nic poważnego, to wyznała, że zarówno ona, jak i mąż mają tyle obowiązków zawodowych, że nie są w stanie spędzać ze sobą tak dużej ilości wspólnego czasu, jak w przeszłości. Pomimo tego, że jej mąż regularnie koncertuje, a ona musi się skupić na tańczeniu w popularnym show telewizyjnym, to według zapewnień uczestniczki „Tańca z gwiazdami”, małżeństwo stara się widywać jak najczęściej.

– Jedyną rzeczą, którą mogę potwierdzić to fakt, że ostatnio mamy dla siebie bardzo mało czasu. Michał dużo wyjeżdża, koncertuje, a ja intensywnie trenuję do „Tańca z Gwiazdami”. Mijamy się w domu, ale to przez sprawy zawodowe, nie prywatne, więc nie dzieje się nic, czym moglibyśmy się przejmować – wyjaśniła żona muzyka.

źródło: pikio.pl