Zobacz, jakie Twoje najgłębsze sekrety ujawnia pozycja nóg, gdy siedzisz

Możesz w to wierzyć lub nie, ale język ciała bardzo wiele mówi na temat człowieka. Czy na przykład wiesz, że pozycja Twoich nóg, gdy siedzisz, ujawnia Twoje intencje i najgłębsze sekrety?

Kiedy więc następnym razem będziesz siedzieć w towarzystwie innych, spójrz na sposób, w jaki trzymają nogi, a z pewnością dowiesz się wiele na temat ich charakteru.

1

Pozycja A

Ta osoba myśli, że ignorowanie problemu go rozwiąże, tak się jednak nie stanie. Niestety, tacy ludzie wolą przenosić ciężar odpowiedzialność na innych, nie chcą sami podejmować wysiłku i tracić cennego czasu. Z takimi osobą łatwo się rozmawia, są to ludzie interesujący, kreatywni ale też trochę dziecinni. Czasem nie pomyślą, zanim coś powiedzą i zauważają nietakt dopiero, gdy jest już za późno.

Pozycja B

Takie osoby to marzyciele z żywą wyobraźnią. Mają w sobie dużo dobrych intencji, świeżych pomysłów i często są doceniani w pracy. Nie lubią rutyny, uwielbiają podróże i poznawanie nowych ludzi. Nie mają problemu z rozpoczęciem pracy od podstaw, jeśli nie są zadowoleni z rezultatów. Nigdy też nie tracą czasu na związki, które nie czynią ich szczęśliwymi, ani na pracę, która wysysa ich pozytywną energię.

Pozycja C

Dla tych osób najważniejsza jest wygoda. Gdy chcą coś kupić, zwykle najpierw zastanawiają się nad tym przez kilka dni, sprawdzają wszystkie opcje, aby mieć pewność, że ich wybór będzie najlepszym z możliwych. Są bardzo wybredni decydując o zakupie ubrania, butów, perfum, czy mebli.

Są również wiecznie niezorganizowani, ale świetnie sobie radzą w swoim chaotycznym otoczeniu. Trudno jest im się skupić, ich myśli często wędrują gdzieś daleko. Mogą przez to sprawiać wrażenie aroganckich, bo przecież nikt nie lubi jak się go nie słucha.

Pozycja D

Ludzie siedzący w tej pozycji nie lubią się spóźniać i jeszcze bardziej nie lubią, gdy robią to inni. To osoby inteligentne i wrażliwe, dla których bardzo ważny jest spokój. Nie lubią się kłócić i czują się niezręcznie wyrażając publicznie zbyt wiele emocji. Pocałunek jest dla nich czymś tak intymnym, że czują się nieprzyjemnie całując kogoś w obecności innych.

Osoby, które siedzą w tej pozycji i trzymają całe stopy na ziemi są otwarte i nie mają problemu z publicznym wyrażaniem emocji. Czasami potrafią być niegrzeczne. Ci, którzy opierają się tylko czubkami palców, nie mają trudności z otwartym konfrontowaniem się z innymi. Dla nich kontakty społeczne przypominają pole walki i cały czas starają się być ostrożni i uważać na wrogów, którzy mogliby utrudnić im życie. Ich dom jest ich twierdzą, gdzie mogą poczuć się swobodnie. Trudno im przyjmować krytykę, ponieważ odbierają ją jako atak i natychmiast zaczynają się bronić.

Pozycja E

Takie osoby nigdy się nie spieszą i wierzą, że wszystko przyjdzie w swoim czasie. Są uparte, wytrwałe i nigdy się nie poddają, zanim nie osiągną celu. Ich wizerunek jest dla nich niezwykle ważny i wkładają wiele wysiłku w to, by wyglądać jak najatrakcyjniej. Może to być czasami oznaka ich braku pewności siebie. Trudno im również zaakceptować krytykę.

źródło: lolmania.pl