Były prezydent Lech Wałęsa wydał za mąż swoją najstarszą córkę. 40-letnia Magdalena Wałęsa poślubiła 50-letniego Lecha Kaźmierczyka, gdańskiego radnego, który dostał się do rady miasta z list Koalicji Obywatelskiej. Na uroczystości Lech Wałęsa pojawił się w koszulce z napisem „Konstytucja”. Pan młody opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, że były prezydent na weselu bawił się wyśmienicie!

Świeżo upieczony pan młody opublikował zdjęcia z wesela na swoim profilu na Facebooku. Na fotografiach widać, że Lech Wałęsa bawił się doskonale. Były prezydent zrzucił marynarkę i roześmiany wywijał w takt muzyki ze swoją małżonką.

40-letnia Magdalena Wałęsa wyszła za 50-letniego Lecha Kaźmierczyka, gdańskiego radnego, który dostał się do rady miasta z list Koalicji Obywatelskiej. Ślub był skromny i odbył się w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.

Co ciekawe, Lech Kaźmierczyk przyjął nazwisko Magdaleny! Na uroczystości nie mogło zabraknąć Lecha Wałęsy, który pojawił się w koszulce z napisem „Konstytucja”. W trakcie kazania sporo mówiono też o jego zasługach. Podczas mszy muzycy grali na akordeonie i flecie. Ciekawostką są też świadkowie. Byli nimi dwaj mężczyźni.

Para za kilka miesięcy zostanie rodzicami.

źródło: fakt.pl