Weronika Marczuk zdobyła rozpoznawalność w Polsce dzięki małżeństwu z aktorem Cezarym Pazurą. Para była razem 12 lat.

Weronika Marczuk w 2014 roku

Weronika i Cezary pobrali się w 1995 roku (ślub cywilny), a miłość przed Bogiem przysięgali sobie 8 lat później. Niestety, w 2007 roku doszło do rozwodu. Para nie miała wspólnych dzieci.

Marczuk jest Ukrainką, urodziła się w Kijowie, a do Polski przyjechała jako dwudziestolatka. Pracowała jako tancerka rewiowa i ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

W 2009 roku była bohaterką skandalu, o którym rozpisywały się wszystkie media. Została wówczas zatrzymana przez CBA pod zarzutem przyjęcia łapówki w wysokości 100 tys. złotych. Marczuk oczyszczono z zarzutów. Weronika napisała zaś książkę „Chcę być jak Agent”, w której szczegółowo opisała te dramatyczne zdarzenia.

Szczyt popularności Marczuk przypada na rok 2007, kiedy to zasiadła w jury programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Cztery lata później, w parze z Rafałem Maserakiem, zajęła pierwsze miejsce w pierwszym Tanecznym Turnieju Gwiazd „Elixa 2012”. Później zniknęła z polskiego show-biznesu.

Ostatnio jednak pojawiła się nieoczekiwanie na nagraniu jednego z odcinków programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Marczuk wybrała na tę okazję botki w panterkę, ciemne jeansy i pikowaną kurteczkę z wielkim kwiatem. Jej stylizacja naszym zdaniem była, delikatnie mówiąc, trochę niedzisiejsza.

A wy co o niej sądzicie? Myślicie, że Weronika planuje powrót na salony? Aktualne zdjęcie Marczuk znajdziecie na końcu naszej galerii.

Ślub kościelny Cezarego Pazury i Weroniki Marczuk-Pazury w 2003 roku

Weronika Marczuk-Pazura i Cezary Pazura w 2003 roku

Weronika Marczuk-Pazura w jury programy „You Can Dance” (2008 rok)

Weronika Marczuk i Michał Piróg w 2011 roku

Weronika Marczuk i Jan Kliment w „Tańcu z gwiazdami” (2011 rok)

Weronika Marczuk w 2015 roku

Weronika Marczuk na planie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w kwietniu 2019 roku

Weronika Marczuk na planie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w kwietniu 2019 roku

Weronika Marczuk na planie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w kwietniu 2019 roku

źródło: interia.pl