„Zniewolona” wróci na antenę TVP1! Od wtorku, 3.09.2019, co tydzień widzowie będą mogli oglądać powtórki „Zniewolonej” – wszystkich 48 odcinków pierwszego i drugiego sezonu. To niespodzianka dla wszystkich fanów serialowej Katii (Katerina Kowalczuk), którzy w napięciu oczekują na ostateczną decyzją producenta serialu czy będzie 3 sezon „Zniewolonej”. Wiele wskazuje jednak na to, że ciąg dalszy „Zniewolonej” jednak nastąpi!

„Zniewolona” powtórka serialu od wtorku, 3.09.2019, o godz. 21.00 w TVP1

„Zniewolona” odniosła taki sukces, że po emisji ostatniego 48 odcinka wielu fanów poruszającej historii Katieriny Wierbickiej nie może uwierzyć, że to naprawdę koniec. Ale prawda jest taka, że finał 2 sezonu „Zniewolonej” zostawił scenarzystom furtkę do napisania kontynuacji losów Katii. Zwłaszcza, że widzowie nie poznali odpowiedzi na pytanie czy ukochany głównej bohaterki, Andriej Żadan (Maxim Radugin) przeżyje po tym jak został dźgnięty w serce po ślubie z Katią!

Chodzą słuchy, że twórcy „Zniewolonej” czekają z produkcją 3 sezonu do emisji nowych odcinków drugiej serii na Ukrainie. Dopiero w poniedziałek, 2.09.2019 ukraińscy widzowie zobaczą premierę 2 sezonu „Zniewolonej”, który w Polsce doczekał się już dramatycznego finału.

Tymczasem TVP1 przygotowała niespodziankę dla fanów Katii i innych bohaterów „Zniewolonej” – od wtorku, 3.09.2019, ruszają powtórki odcinków „Zniewolonej”. W każdy wtorek będzie można jeszcze raz przeżyć historię pięknej niewolnicy Katieriny, która do końca walczyła o swoją wolność i miłość.


Na grupach fanów „Zniewolonej” na Facebooku wciąż żywe są dyskusje co może się wydarzyć w 3 sezonie „Zniewolonej”! Wielbiciele ukraińskiego serialu są niemal pewni, że Andriej Żadan nie zginie. Wielu sądzi wręcz, że brutalny atak na męża Katii po ślubie w cerkwi okaże się tylko złym snem bohaterki. Są także opinie, że Katia znów straci męża, zostanie drugi raz wdową i nadal będzie zniewolona przez starego Czerwińskiego. Bo w przeciwnym wypadku po co Piotr (Stanisław Bokłan) miałyby wracać do Czerwinki

^

źródło: superseriale.se.pl