Co wydarzy się w kolejnych odcinkach „Zniewolonej”?

Nadchodzi dzień ślubu Gigorija i Natalie. U Czerwinskich trwają ostatnie przygotowania. Wszyscy są podenerwowani, Natalie ma złe przeczucia, Grigorij nie może przestać myśleć o Katii.

Tymczasem Aleksiej i Katia szykują się do wspólnej ucieczki. Po uroczystości w cerkwi goście udają się na wesele do domu Czerwinskich. Anna zaczyna niepokoić się nieobecnością Katii.

Tymczasem jej wychowanka wyrusza z Aleksiejem do Kijowa. Grigorij opuszcza ucztę, by poszukać Katii. Znajduje w jej pokoju list.

Piotr Czerwiński zaprasza na wesele swoją kochankę, by zaśpiewała dla weselników i nowożeńców.

Wzburzony Grigorij rzuca się na ojca. Widząc całe zajście, Anna traci przytomność.

Anna Lwowna umiera. Wszyscy są wstrząśnięci tragedią. Weselnicy pogrążają się w żałobie. Zrozpaczona i zhańbiona Łarysa ucieka z posiadłości Czerwinskich. Grigorij o wszystko obwinia ojca. Między mężczyznami dochodzi do kolejnej szarpaniny.

Tymczasem Sofia odkrywa, że jej syn uciekł z ukochaną Katią, posyła po Nikolaja. Ten obmyśla plan, by jak najdłużej chronić przyjaciela i jego wybrankę. Wzburzony Piotr jedzie do gospody. Szuka pocieszenia w alkoholu.

W posiadłości wiedzą już o ucieczce Katii, Grigorij rusza w pogoń. Wzburzony szuka zakochanych w domu Kosaczów. Tam znajduje list z adresem cerkwi, do której się udali. Katia i Aleksiej dojeżdżają do Kijowa.

Miejscowa żandarmeria już ich szuka. To jednak nie powstrzymuje młodych, zgodnie z planem pobierają się w Ławrze Kijowsko-Peczerskiej.

Oglądalność „Zniewolonej” rośnie z odcinka na odcinek. Według danych portalu Wirtualnemedia.pl średnia oglądalność serialu wyniosła 1,58 mln osób. Dane dotyczą okresu od 1 do 14 lipca. Widownia serialu zwiększa się z każdym dniem. Premierowy odcinek oglądało 1,01 mln osób, ostatni – już 2,28 mln.

Początkowo produkcja emitowana była na antenie Jedynki od poniedziałku do środy o 20:35.

W związku z dużym zainteresowaniem Telewizja Polska podjęła decyzję o zwiększeniu liczby premierowych odcinków z trzech do sześciu.

Obecnie „Zniewoloną” można oglądać także w piątki, soboty (o 20:35) i niedziele (o 20:15). Odcinki serialu będą emitowane do końca wakacji.

źródło: swiatseriali.interia.pl