„The Voice of Poland” to wielki hit TVP. Telewizja postanowiła po pewnym czasie rozszerzyć produkcję i zrobiła edycję „Kids” i „Senior”. Właśnie poznaliśmy skład jury muzycznego show, które z pewnością wielu widzów wprawi w osłupienie.

„The Voice of Poland” osiągnął tak ogromny sukces, że TVP zdecydowało się zainwestować w pokrewne edycje muzycznego show. Tak narodziła się formuła „The Voice Kids” i nowa edycja programu „The Voice Senior”, która już wkrótce zagościć ma na ekranach telewizorów. Właśnie ogłoszono, kto zasiądzie w jury w nowej odsłonie wszystkich trzech produkcji. Niektóre nazwiska moją bardzo zdziwić widzów.

„The Voice of Poland” najpopularniejszym muzycznym show w Polsce
„The Voice of Poland” to najchętniej oglądany przez widzów program muzyczny w Polsce. Show ma na swoim koncie już 9 edycji i jest odpowiedzialne za spektakularną karierę takich gwiazd, jak Mateusz Ziółko, Krzysztof Iwaneczko czy Natalia Nykiel.

Teraz TVP otwiera się na nową formułę hitu i zaprasza do udziału w wokalnych zmaganiach wszystkich, niezależnie od przedziału wiekowego. Właśnie poznaliśmy obsadę jurorską „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” – skierowaną do najmłodszych talentów, a także nowość – „The Voice Senior” dla starszych muzyków.

Znamy nazwiska jurorów wszystkich trzech „The Voice”
Jeszcze nie wiadomo dokładnie, kto zostanie przyporządkowany do której edycji show, ale z pewnością możemy mówić o tym, że konkurs wokalny oceniać będą największe sławy polskiej sceny muzycznej. W słynnych czerwonych fotelach zasiądą: Michał Szpak, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny, a także duet z Afromental, czyli Tomson i Baron.

Te gwiazdy wystąpiły w spocie reklamowym całego muzycznego przedsięwzięcia, czym potwierdziły, że wchodzą w skład jury wszystkich trzech odsłon formatu „The Voice”. Wcześniej potwierdzony został również udział Alicji Majewskiej i Kamila Bednarka. Spekulacji dotyczących nowych odsłon wielkiego hitu TVP również narodziła się w ostatnim czasie cała masa.

Pojawiły się też głosy, kto zajmie się prowadzeniem poszczególnych programów. Mówi się o tym, że Marcelina Zawadzka ma być gospodynią „The Voice of Poland”, Ida Nowakowska ma prowadzić „The Voice Kids”, a Marcie Manowskiej przypadnie „The Voice Senior”, nie są to jednak potwierdzone informacje. Wszystko będzie jasne dopiero wtedy, kiedy ruszy nowa, powakacyjna ramówka TVP. Z pewnością fani nie spodziewali się, że w jury zobaczą aż tyle wspaniałych gwiazd i jest to ogromne zaskoczenie, jednak Telewizja Polska robi wszystko, by przyciągnąć jak największą liczbę widzów przed telewizory.

źródło: pikio.pl