Znamy już pełen skład Tańca z Gwiazdami. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenie

„Taniec z gwiazdami” jest bez wątpienia jednym z najbardziej kultowych show polskiej telewizji. Widzowie z niecierpliwością wyczekują dziewiątej edycji, która nadchodzi wielkimi krokami. Wiadomo już, jakie znane osobistości będzie można zobaczyć na parkiecie. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenie.

Już niedługo „Taniec z gwiazdami” ponownie zagości na ekranach. Widzowie Polsatu po raz dziewiąty będą mieli okazję obserwować, jak ich ulubieńcy radzą sobie na parkiecie. W obsadzie najnowszej serii nie brakuje zaskoczeń, ale również gwiazd, które od dłuższego czasu były kojarzone ze stacją.

„Taniec z gwiazdami”: poznaliśmy pełną obsadę

Na pierwszy plan w ostatnich dniach wysunęły się Justyna Żyła i Agnieszka Radwańska. Panie bardzo mocno zabiegają o występy u boku Stefano Tarrazino i właśnie dlatego ma między nimi narastać potencjalny konflikt. Show biznesowe media zaznaczają, że w przypadku Justyny Żyły byłaby to kolejna możliwość do zaistnienia.

Na parkiecie pojawi się również Tamara Gonzales Perea, znana szerzej pod swoim blogerskim pseudonimem Macademian Girl. Sporo mówiło się o tym, że udział w show Polsatu może przysporzyć jej problemów w TVP, gdzie pojawia się na co dzień. Włodarze stacji stwierdzili jednak, że jest ona wyłącznie współpracownikiem Telewizji Polskiej i może do woli przebierać w tego typu ofertach.

Jednym z większych zaskoczeń jest potwierdzenie angażu dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Żona Michała Wiśniewskiego nie prowadzi żadnej poważnej działalności artystyczno-medialnej, ale być może będzie to dobry moment na rozważenie takiej koncepcji. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku Anny Jagodzińskiej – dla znanej modelki jest to po prostu kolejny przystanek w bardzo udanej karierze.

Pojedynek przystojniaków i wiele innych wrażeń

Osobom nieobracającym się w środowisku fitnesuu mało może mówić pseudonim Qczaj, pod którym ukrywa się trener personalny Daniel Kuczaj. Będzie miał on poważną konkurencję w walce o miano najbardziej wysportowanego uczestnika, do której stanie wspólnie z misterem Polski Jakubem Kucnerem.

Bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest to, że na parkiecie pojawi się również Joanna Mazur. Start niewidomej mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów został zaanonsowany już podczas Gali Mistrzów Sportu.

Fani disco polo na pewno będą trzymać kciuki za jednego ze swoich największych idoli, Czadomana. Natomiast telewidzowie śledzący na bieżąco seriale paradokumentalne będą mogli oddawać swoje głosy na Mariusza Węgłowskiego, którego znają z „Policjantów i policjantek”. Całą stawkę domyka zaś Sebastian Stankiewicz, który kojarzony jest bardziej z konkurencyjnymi stacjami telewizyjnymi.

Tak hojnie obsadzony „Taniec z gwiazdami” pojawi się we wiosennej ramówce Polsatu.

źródło: pikio.pl