Złodzieje wymyślili bardzo prosty sposób na kradzież naszego samochodu!

Odpalając samochód, usłyszał dziwny dźwięk. Na szczęście zdawał sobie sprawę, czym grozi wyjście z auta! Wy też nie popełniajcie tego błędu.

Gdy jesteśmy przekonani, że nic nas już nie zaskoczy, złodzieje i oszuści wyprowadzają nas z błędu i wynajdują jakąś nową metodę. Tym razem wymyślili sztuczkę z plastikową butelką. Ma to być bardzo prosty sposób na kradzież naszego samochodu!

Gdy kierowca wsiada do samochodu, odpali silnik i zaczyna ruszać, słyszy wówczas bardzo dziwny dźwięk. Pochodzi on z plastikowej butelki umieszczonej tuż przy kole.

Co w takiej sytuacji robi większość ludzi? Rzecz jasna wysiadają z auta, aby sprawdzić co się stało i skąd dobiega dźwięk. Najczęściej zostawiają przy tym silnik na chodzie, albo przynajmniej kluczyk w stacyjce…

To dla złodzieja wręcz idealna okazja aby ukraść samochód! Wystarczy poczekać, aż kierowca się schyli, aby wyjąć butelkę, a wtedy złodziej wskakuje do środka i odjeżdża.

Policja apeluje o ostrożność i rozwagę. W takiej sytuacji możemy stracić nie tylko samochód oraz pozostawione w środku dokumenty i pieniądze, ale również doznać obrażeń fizycznych.

Koniecznie ostrzeżcie rodzinę i znajomych, udostępniając im ten artykuł.

źródło: lolmania.eu