Zenon Martyniuk wyznaje: po raz drugi wnuczkę zobaczyłem dopiero na chrzcinach

Zenon Martyniuk od dwóch miesięcy jest szczęśliwym dziadkiem. Teraz zdecydował się opowiedzieć o wnuczce. Okazuje się, że bardzo rzadko widuje Laurę. „Na chrzcinach widziałem ją po raz drugi” – mówił w „Dzień dobry TVN”. Opowiedział też o filmie, który kręcony jest na podstawie życiorysu „króla disco-polo”.

Zenon Martyniuk

Przez ostatnie miesiące sporo mówiło się o Zenonie Martyniuku i jego rodzinie. Po tygodniach zawirowań wokół syna muzyka, w końcu nastał spokój. Daniel i Ewelina M. zostali rodzicami. Syn „króla disco polo” często chwali się na Instagramie zdjęciami córki. W Wiekanoc odbył się chrzest Laury. Dumny dziadek wyznał, że mieli szczęście, bo tego dnia była piękna pogoda.

„Mieliśmy przepiękną pogodę, przepiękne słoneczko (…) Chrzest odbył się we wspaniałym kościółku w Russocicach (…) Ja kiedyś śpiewałem piosenkę o Laurze, a teraz mam Laurę. Ewelinie to imię bardzo się podobało” – mówił w „Dzień dobry TVN” w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Syn Zenona Martyniuka na Instagramie

Martyniuk przyznał też, że to był dopiero drugi raz, kiedy widział swoją dwumiesięczną wnuczkę.

„Moje życie zmieniło się, od kiedy Laura pojawiła się w rodzinie. Żona była przy porodzie, a ja zobaczyłem ją dopiero po trzech tygodniach. Na chrzcinach widziałem ją po raz drugi (…) Oczy ma niebieskie” – wyznał.

 

View this post on Instagram

 

#laura #mybaby #mysweetlove #mydaughter #beautiful #calm #sleepingbeauty

A post shared by Daniel Marcin Martyniuk (@daniel.martyniuk) on

Zenon Martyniuk o synu

Zenon Martyniuk został zapytany też o relację z synem. W mediach mówiło się o tym, że panowie nie dogadują się. Znanemu ojcu miało nie spodobać się zachowanie Daniela. Wygląda jednak na to, że wszystko zmierza ku poprawieniu relacji. Obaj panowie niedawno odwiedzili tego samego fryzjera. Zostali też przyłapani przez paparazzi wtedy, kiedy udali się na zakupy.

„Teraz już wszystko jest w porządku; już się między nami układa (…) Ja do tego fryzjera jeżdżę od 20 lat, a Daniel też (…) Na sekundkę razem wpadliśmy do sklepów i wtedy zrobili nam te zdjęcia. Nawet nie wiem, skąd” – mówił Martyniuk.

Co ciekawe, w Białymstoku niedawno powstał mural, prezentujący wizerunek Zenona Martyniuka. On sam był zaskoczony. Okazuje się, że rysunek mu się spodobał.

„Podoba mi się; fajny akurat i kolorki takie, jakie lubię. Najlepsze jest to, że jest gitara i to dobrze (…) Na cały pomysł wpadła grupa z Białegostoku i to oni zgłosili się do takiego słynnego człowieka, który zrobił wiele murali (…) W końcu zgodził się namalować mnie” – mówił.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zenon Martyniuk (@zenon_martyniuk_fanpage) on

Nie mogło zabraknąć także pytań o film o życiu „króla disco-polo”. Wiadomo już, że taka produkcja powstaje, a Zenona Martyniuka zagra dwóch aktorów. Wciąż nie są jednak oficjalnie znane personalia panów, którzy pojawią się w produkcji w roli gwiazdora.

„To będzie film fabularny. Było już 10 dni zdjęciowych (…) Mnie gra dwóch aktorów: jeden młody, z czasów młodego »Akcentu«, drugi trochę starszy (…) Reżyserem jest Jan Hryniak, a premiera zaplanowana jest na 2020 rok” – kończył.

Jak widać, Zenon Martyniuk jest szczęśliwym dziadkiem i spełnionym muzykiem. Czekacie na film o nim?

źródło: plejada.pl