Zenek Martyniuk pewnie płonie ze wstydu. Jego syn znowu zszokował społeczeństwo

Zenek Martyniuk w swojej karierze przeszedł wiele, ale dopiero teraz doszło do sytuacji, w której musi dodatkowo odpowiadać na pytania dotyczące zachowania swojego syna. Wszystko dlatego, że Daniel M. od dłuższego czasu robi się coraz popularniejszy, a dziś zaszokował społeczeństwo. Czy król disco polo spali się ze wstydu?

Historia sławy Daniela M. jest krótka i burzliwa. Latem zeszłego roku media poinformowały o awanturze, którą sprawił swojej dziewczynie Ewelinie w jej rodzinnym domu. Kilka miesięcy później niespodziewanie odbył się ich ślub, na który Zenek Martyniuk wyłożył kilkaset tysięcy złotych i dodatkowo zakupił parze młodej prezent o jeszcze większej wartości.

Niestety związek pary, która w najbliższej przyszłości spodziewa się dziecka, nie układa się najlepiej. Na początku roku media obiegła wiadomość o kolejne awanturze, którą Daniel M. miał wywołać przed nowym rokiem w swoim domu w Wasilkach. Na miejscu interweniowała policja, która zabrała mężczyznę na komendę.

Dziś Zenek Martyniuk mógł mieć kolejny powód do wstydu, a wszystko z powodu relacji syna na InstaStories, w której opowiedział o relacji z ojcem i narkotykach. Obserwowała to cała Polska.

Jakim ojcem jest Zenek Martyniuk?

Daniel M. niemal natychmiast po wypłynięciu doniesień o awanturze w Wasilkach zabrał się do sprostowań na swoim facebookowym profilu. Nic w tym dziwnego, ponieważ mówiło się, że był agresywny, prawdopodobnie pijany i nie chciał wpuścić ciężarnej żony do domu. Oprócz tego przybyli na miejsce policjanci, których wezwała jego matka. Mundurowi znaleźli w domu marihuanę. O czym informowaliśmy a Pikio.pl.

Pisał, że ślub z Eweliną był wymuszony przez jej rodziców, a ich związek rozpadł się, gdy okazało się, że 19-latka zaszła w ciążę. Dziś za pomocą Instagrama odpowiedział na pytania dotyczące całej awantury i swojego ojca w tamach odpowiedzi na pytania od fanów.

– Jaka jest twoja relacja z ojcem? – zapytał jeden z nich.

– Różnie, raz lepiej raz gorzej. On nie lubi pewnych rzeczy, które ja lubię. Jak widać, ciężko jest mieć sławnego tatę, czasem dziwne rzeczy się dzieją, serio – odpowiedział Daniel M.

– Dlaczego bierzesz narkotyki? – pytał drugi.

– Jeśli uważasz, że marihuana to narkotyk, niech tak będzie. Ja uważam, że gorszym narkotykiem jest alkohol – napisał w odpowiedzi syn Zenka Martyniuka.

Czy to może mieć wpływ na karierę króla disco polo?

Kontrowersyjny syn i jego zachowania, które wzbudzają ogromne zainteresowanie, mogą skutecznie ściągnąć na lidera zespołu Akcent falę krytyki. Biorąc pod uwagę fakt, iż żona jakiś czas temu wyjawiła, że zachowanie Daniela jest efektem pobłażliwego podejścia do niego ojca.

Zenek Martyniuk może spalić się ze wstydu, jeśli Daniel ujawni jakiekolwiek tajemnice z ich życia rodzinnego. Sprawa małżeństwa młodego mężczyzny jest bardzo kontrowersyjna i zyskuje coraz większą popularność, a poród zbliża się wielkimi krokami.

źródło: pikio.pl