Zdradzamy pierwszego jurora “The Voice Senior” – będziecie w szoku!

Po sukcesie formatów „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids” przyszedł czas na nową odsłonę znanego i lubianego przez widzów formatu. Już niedługo na antenie TVP zadebiutuje pierwsza edycja „The Voice Senior”. W programie wezmą udział osoby po 60. roku życia. Osoba współpracująca przy muzycznym show zdradziła portalowi Przeambitni.pl nazwisko pierwszego jurora.

Kiedy będzie można oglądać „The Voice Senior”?

Producent telewizyjny Rinke Rooyens zdradził w rozmowie z portalem Przeambitni.pl, że nowe muzyczne show z udziałem seniorów będzie można oglądać na antenie Telewizji Polskiej już w grudniu 2019 roku.

– Bardzo fajne w „The Voice Senior” będzie to, że będzie tam dużo polskich piosenek z dzieciństwa seniorów. Te piosenki charakteryzują się mądrym przekazem i bardzo ładnymi tekstami – powiedział Rinke Rooyens w rozmowie z Przeambitni.pl

Producent uważa, że okres emisji programu, przewidywany na grudzień będzie potęgował jego nostalgiczny klimat. Ma nadzieję, że program zbliży rodziny, które przed „The Voice Senior” będą spędzać długie zimowe wieczory.

Alicja Majewska jurorem „The Voice Senior”?

Szczegóły związane z ta produkcją nie są jeszcze znane. Dotychczas nie ujawniono m.in. tego kto będzie oceniał zmagania seniorów. Ale osoba z współpracująca przy muzycznym show zdradziła portalowi Przeambitni.pl nazwisko pierwszego jurora programu „The Voice Senior”. Serwis donosi, że kontrakt z TVP podpisała już Alicja Majewska.

– TVP bardzo długo zastanawiało się jak odświeżyć program i pokazać nową osobę, którą jednocześnie mogą pokochać widzowie muzyczne show i zaryzykowali i zaangażowali Panią Alicję Majewską – twierdzi informator Przeambitni.pl.

Jesteście ciekawi, kto dołączy do Alicji Majewskiej i zasiądzie w jury „The Voice Senior”?

źródło: fakt.pl