Zabójca 10-letniej Kristiny to 22-letni mężczyzna, prawdopodobnie mieszkaniec Wrocławia. Prokuratura póki co nie ujawnia szczegółów śledztwa ze względu na dobro postępowania. Tymczasem biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego dotarło do nowych informacji w tej sprawie. Co do tej pory wiemy o brutalnym zabójstwie 10-latki?

Dziewczynka zaginęła 13 czerwca tuż po godzinie 13. Po raz ostatni była widziana przez swoją nauczycielkę. W poszukiwania Kristiny szybko włączyła się policja, ale finał tej historii okazał się tragiczny: zwłoki dziecka zostały odnalezione w lesie w miejscowości Pożarzysko. Śledczy ujawnili, że zbrodnia miała charakter seksualny, a 10-latka zginęła od ran kłutych szyi oraz klatki piersiowej. Jej oprawca został zatrzymany 16 czerwca. Wiadomo, że ma 22-lata i jest mieszkańcem województwa dolnośląskiego.

Biuro Krzysztofa Rutkowskiego dotarło do nowych informacji w tej sprawie. – To konkubent matki 10-letniej Kristiny – przekazał Krzysztof Rutkowski, który uzyskał jako pierwszy zdjęcia twarzy zatrzymanego w niedzielę 22-latka – czytamy w serwisie Patriot24.net.

Mordercą jest 22-letni Jakub. Od zeszłych wakacji spotykał się z mamą Kristiny. Bywał tu często. Mieszkańcy wsi mówią, że zostawał na noc, a nawet odprowadzał dzieci z przedszkola i szkoły! Ustaliliśmy, ze mama Kristiny mówiła niektórym, że to jej kuzyn. Niektórzy sąsiedzi mówią też, że mężczyzna ten jest mieszkańcem Szczawna – Zdrój.

źródło: se.pl