Zdjęcie Małysza z wakacji w kilka godzin stało się hitem internetu. Wszystko przez jeden istotny szczegół, który rzuca się w oczy

Po ciężkim a zarazem niezwykle udanym sezonie w skokach narciarskich przyszedł czas na zasłużony urlop. Wolne chwile w towarzystwie ukochanej żony postanowił spędzić również dyrektor polskiej kadry Adam Małysz. Nasz mistrz postawił na egzotyczny kierunek i poleciał na Malediwy. Po zdjęciach z wakacji jakie pojawiają się na jego Instagramie wyraźnie widać, że dobrze się bawi i jest zrelaksowany.

Fani żywiołowo komentują zdjęcia Adama Małysza i cieszą się, że były mistrz miło spędza czas. To nie pierwszy egzotyczny wyjazd dyrektora, w ubiegłym roku zwiedził stolicę Tajlandii, Bangkok, gdzie również świetnie się bawił. Nie inaczej jest tym razem, ponieważ legendarny skoczek dużo zwiedza, w wszystko dokumentuje na swoim Instagramie. Szczególnie jedna fotografia z wakacji zwróciła uwagę fanów.

Zdjęcie naszego medalisty olimpijskiego z rekinami wywołało prawdziwą burzę wśród Internautów. Wielu z nich podkreśla na niebezpieczną sytuację w jakiej znalazł się skoczek i proszą by był ostrożny. Jeden z nich zapytał nawet, czy Małysz kręci kolejną część hollywoodzkiego horroru „Szczęki” i apeluje, by nie skakał do basenu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adam Małysz (@adammalyszofficial) on

źródło: wsieci24.pl