Rodzina królewska pokazal zdjęcie noworodka Meghan Markle? Burza w sieci

Meghan Markle wciąż jest w centrum uwagi. Wszyscy czekają na ostatecznie doniesienia w sprawie szczęśliwego rozwiązania księżnej. Tymczasem na oficjalnym profilu rodziny królewskiej opublikowano zdjęcie noworodka. W sieci zawrzało.

Meghan Markle lada chwila zostanie mamą. Brytyjczycy i miłośnicy rodziny królewskiej na całym świecie w napięciu oczekują na oficjalne informacje o szczęśliwym rozwiązaniu. Jak dotąd pojawiają się jedynie spekulacje mówiące choćby o tym, że księżna i książę Sussex chcą poczekać kilka dni, zanim ogłoszą tę informację światu.

W Londynie od tygodnia jest już mama Meghan Markle, które przyjechała specjalnie, aby towarzyszyć córce w jednym z najważniejszych momentów jej życia. Narodziny kolejnego royal baby budzą mnóstwo emocji również dlatego, że tym razem księżna nie rodzi w renomowanym londyńskim szpitalu i nie zamierza pozować do zdjęć z nowo narodzonym dzieckiem.

Meghan Markle lada chwila urodzi, a rodzina królewska publikuje zdjęcie noworodka

Przedłużające się oczekiwanie na poród Meghan Markle zaczęło niepokoić wiele osób. Niektórzy martwią się o stan zdrowia księżnej, inni uspokajają, że nie ma powodów do obaw – w przeciwnym razie książę Harry na pewno nie poszedłby kibicować biegaczom w corocznym londyńskim maratonie. Emocje wzrosły, gdy w sieci opublikowano wyjątkowe zdjęcie.

Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie noworodka. Natychmiast pojawiły się głosy, iż jest to sugestia, że narodziny właśnie miały miejsce. Ostatecznie jednak okazało się, że nie ma ono nic wspólnego z porodem Meghan Markle. Był to post poświęcony badaniom mającym zapobiec ślepocie u niemowląt. Ta ważny temat został jednak pominięty przez internautów, którzy nadal czekają na dzień porodu księżnej.

W sieci zawrzało: „Kiedy wreszcie zobaczymy dziecko Meghan i Harry’ego?”

Zdjęcie, które rodzina królewska zamieściła na swoim profilu na Instagramie, wywołało prawdziwą burzę w sieci. Internauci byli rozczarowani, że jeszcze nie jest to informacja o nowym royal baby:

– Chociaż zdjęcia są urocze, liczyłam na inne – przyznała jedna z internautek.

– Kiedy wreszcie zobaczymy dziecko Meghan i Harry’ego? – niecierpliwiła się inna osoba.

– To prawda, że Meghan Markle już urodziła? – dopytywał inny użytkownik.

Nie da się ukryć, że wpis rodziny królewskiej wywołał niemałe zamieszanie. Zamieszczanie zdjęć noworodka, w momencie, gdy wszyscy w napięciu czekają na narodziny potomka księżnej Sussex, nie było chyba najlepszym pomysłem.

Tak wyglądało zdjęcie, które zostało zamieszczone na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie:

źródło: pikio.pl