Zdenerwowany szczeniak nie chce puścić – przyjrzyj się ustom weterynarza Dennisa. Cudowne

Każdy, kto choć raz był w szpitalu, wie jak stresujące jest to przeżycie. Nieznane ci osoby kują cię igłami, musisz co chwilę udawać się na nieprzyjemne badania. Wyobraź więc sobie jak traumatyczne musi to być przeżycie dla małego szczeniaka, który nie zdaje sobie sprawy z tego gdzie i dlaczego się znajduje. Na szczęście weterynarz Dennis Moses doskonale wie, jak szczeniak może się czuć.

W zeszłym roku schronisko BARCS Animal Shelter opublikowało filmik z weterynarzem Dennisem zajmującym się szczeniakiem, który właśnie wybudza się po zabiegu sterylizacji. Szczeniak o imieniu Meesha nie zdawała sobie sprawy z tego co się dzieje i była bardzo zdenerwowana.

Dennis szybko zareagował, wziął ją na ręce i przeniósł w kierunku cichego narożnika. Następnie czuły pan weterynarz pokołysał Meeshę i uspokoił ją całusami i słodkimi słówkami.

Jeden z kolegów Dennisa zdołał uwiecznić ten moment na filmiku, który można zobaczyć poniżej. Upewnij się, że masz włączony głos!

Oczywiście Meesha to nie jedyny pies, którym Dennis zajął się w ten sposób. Całkiem niedawno schronisko BARCS Animal Shelter opublikował kolejny filmik z udziałem naszego czułego weterynarza. Tym razem widzimy go z psem, który właśnie przeszedł operację ratującą życie.

Na tym filmie można zobaczyć jak Dennis leży obok Sokki, bo tak na imię miała pacjentka, i obejmuje ją, gdy ta się wybudza.

źródło: pl.newsner.com