Zbigniew Wodecki i jego niepowtarzalny wokal zachwycały wiele osób. Nic więc dziwnego, że artysta znajduje wielu naśladowców, którzy próbują chociaż trochę mu dorównać. Kolejna osoba zaśpiewała w popularnym show telewizji Polsat.

Zbigniew Wodecki był artystą, który zachwyca, nie tylko swoim nieprzeciętnym wokalem, ale również niepowtarzalną osobowością. Nic więc dziwnego, że do dziś bardzo wielu młodych wokalistów wykonuje jego utwory i próbuje choć trochę mu dorównać. Jednak tylko nieliczni mierzą się z utworami legendarnego artysty w popularnych programach muzycznych.

Temu zadaniu postanowił sprostać jeden z uczestników show telewizji Polsat „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Karol z Krakowa postanowił zaryzykować i postanowił zaśpiewać utwór pt. „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, który jest jednym z najbardziej popularnych w twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Młody wokalista musiał przypaść do gustu bardzo dużej grupie jurorów. W oczach wielu z nich widoczny był zachwyt.

Karol z Krakowa zaśpiewał jak Zbigniew Wodecki? To wykonanie wzruszy widzów Polsatu

To może być najprawdziwszy hit. W sieci pojawiło się krótkie nagranie będące zapowiedzią występu, który będzie można obejrzeć w środę w telewizji Polsat o godzinie 20:30. Już półminutowa zapowiedź wzbudziła wielki zachwyt internautów. Młody wokalista tak bardzo przypomina Zbigniewa Wodeckiego, że trudno oprzeć się wrażeniu, że utwór jest wykonywany przez uwielbianego przez publiczność artystę.

Wokal Karola z Krakowa zachwycił duże grono jurorów, którzy bardzo szybko zaczęli włączać się do śpiewania i wspólnej zabawy przy dźwiękach popularnego utworu. Niektórzy z nich już zaczęli wstawać z miejsc, co zwiastuje sukces wokalisty w programie. Zbigniew Wodecki z pewnością byłby dumny z takiego wykonania. Widzowie Polsatu będą pod ogromnym wrażeniem wyjątkowego wykonania tego wzruszającego utworu. Niejednej osobie zakręci się łza w oku.

Rysiek z „Klanu” i jego prywatne sekrety. Nikt go o to nie podejrzewał!

Widzowie Polsatu będą pod ogromnym wrażeniem. Co powie jury?
„Śpiewajmy razem. All Together Now” to show muzyczne, które zadebiutowało w styczniu 2018 roku w Wielkiej Brytanii i okazało się wielkim sukcesem – gromadziło średnio prawie 4 miliony widzów. Nic dziwnego, że program pojawił się również na gruncie polskim. Jego założenie jest bardzo proste: zaśpiewać tak, aby porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów.

O tym, czy Karol z Krakowa, porwie wszystkich jurorów do wspólnej zabawy przekonamy się już w środę o godz. 20:30 na antenie telewizji Polsat. Zbigniew Wodecki z pewnością byłby na „tak”.

źródło: pikio.pl