Mama Michała Wiśniewskiego (46 l.) jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. To zapoczątkowało serię kolejnych zmian w jej życiu…

Michał Wiśniewski z mamą

Minęło już niemal 15 lat odkąd mama Michała Wiśniewskiego, Grażyna, zerwała z nałogiem alkoholowym i zaczęła zmieniać swoje życie.

Dziś nadal chodzi na spotkania AA, naprawiła relacje z Michałem i młodszymi synami – Kubą i Jarkiem, ale… wciąż nie znalazła mężczyzny, z którym mogłaby dzielić życie.

Do akcji wkroczył więc Michał, tym razem z żoną Dominiką Tajner, którą pani Grażyna nazywa „ulubioną synową”.

Piosenkarz założył mamie konto na portalu randkowym, bo, jak twierdzi, „nikt nie chce być sam”, a Dominika zabrała ją do salonu piękności.

Tak odmienili mamę, że kiedy zamieściła swoje zdjęcie w internecie, posypały się gratulacje.

„Ja się mężczyzn boję, miałam takie straszne przeżycia…” – wyznaje pani Grażyna wspominając zmarłego męża (ojca Michała), którego poślubiła mając 17 lat i który też był alkoholikiem, w dodatku brutalnym.

Kobieta nie traci jednak nadziei i stara się być aktywna towarzysko – chodzi na koncerty „Ich Troje”, uczestniczy w domowych przyjęciach (mieszka z Dominiką i Michałem), a nie tak dawno, na premierze spektaklu „Chory na sukces”, w którym występuje Michał, poznała aktora Tadeusza Rossa.

Spotkanie zaowocowało przyjaźnią i… współpracą.

„Tadeusz pisze książkę o mnie. Zdecydowałam się zrobić to dla siebie, dla synów i dla wnuków. Nie chcę siedzieć bezczynnie, kiedy mogę naprawić swoje błędy i być może pomóc innym ludziom” – mówi mama Michała w „Życiu na Gorąco”.

Cała rodzina kibicuje pani Grażynie i czeka na premierę książki. Może na spotkaniach autorskich pojawi się wreszcie ktoś, kto poprosi ją o autograf i numer telefonu…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Mama Wiśniewskiego przed laty

Tadeusz Ross pisze książkę o mamie Michała!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

źródło: pomponik.pl