Świat według Kiepskich nadciąga z prawdziwą bombą. Już niedługo w serialu dojdzie do całkowicie nieoczekiwanych zwrotów akcji, które rozbawią widzów do łez. Fani nie mogą się doczekać kolejnego odcinka. Już teraz hitem stał się żart, który zobaczyć mogliśmy w zwiastunie najnowszego epizodu.

Świat według Kiepskich po raz kolejny zaskoczył widzów świetnym humorem. Świadczy o tym reakcja fanów na ostatni odcinek, a także popularność fragmentów, które opublikowane na Facebooku zyskały ogromną popularność wśród fanów.

W sieci internauci chętnie rozpowszechniają dowcip, który padł w nowym odcinku wyemitowanym na Polsacie. Rozbawił do łez wszystkich użytkowników Facebooka.

Świat według Kiepskich – nowy żart z serialu przejdzie do historii

Nowy dowcip, który pojawił się w serialu „Świat według Kiepskich”, spowodował falę reakcji internautów, którzy słysząc go postanowili rozwinąć jego treść o dodatkowe elementy. Do zabawy dołączyli także sami twórcy.

Tak brzmi treść dowcipu.

– Ja pani powiem jedno – jak on mi tu przyjedzie do tatusia, to oboje wyjadą… Nogami do przodu. Grzybowej ugotuję na przywitanie. No co, przecież nie muszę się znać na grzybach. Dwa muchomorki – dwa czarne worki – słyszymy w serialu, co całkowicie rozbawiło użytkowników.

– Muszę się znać na grzybach? – komentuje „Świat według Kiepskich”.

– Nic a nic nie musi, hihi! Mega odcinek – czytamy w komentarzach.

– Świetny odcinek, hahaha – napisała fanka.

– Ale się uśmiałam – stwierdza użytkownik.

Nowe odcinki Kiepskich podobają się widzom. Bawią do łez!

W nowych odcinkach pojawiły się wątki, a także postaci, których wcześniej we wrocławskiej kamienicy na „Ćwiartki 3/4” nie było. Między innymi zaskakująca i oryginalna postać syna Mariana Paździocha, którą to od nowego sezonu gra Sławomir Szcześniak.

W pierwszy odcinku, gdzie padł wspomniany dowcip, mogliśmy zobaczyć reakcję Heleny, która bardzo rozzłościła się na wieść, że odwiedzi ją syn Mariana. Gdy przybył do kamienicy szybko ją jednak do siebie przekonał. Stało się to w momencie, gdy pokazał jej walizkę pełną pieniędzy. Gdy Helena zobaczyła wypełnioną po brzegi torbę – natychmiast polubiła nowego mieszkańca (co bardzo rozśmieszyło widzów), który prawdopodobnie od teraz na dobre zagości w serialu. Z pewnością w kolejnych odcinkach uczestniczyć będzie w przygodach zarówno Ferdka, Boczka, jak i swojego ojca, czyli ‚mendy’ Paździocha.

Dzięki nowym postaciom, a także nowym wątkom, które powstały, możemy usłyszeć nie spotykany wcześniej w serii humor. Według internautów wyostrzył się on względem poprzednich odcinków, co bardzo podoba się widzom.

źródło: pikio.pl