Lara Gessler (30 l.) nie była długo szczęśliwą mężatką. We wrześniu 2017 roku córka Magdy Gessler (65 l.) została żoną Pawła, ale już na początku 2019 roku pojawiły się plotki o kryzysie w ich małżeństwie. W krótkim czasie doniesienia okazały się prawdziwe, a teraz media donoszą, że Lara jest już po rozwodzie!

Plotki o rozpadzie małżeństwa Lary i Pawła były sporym zaskoczeniem dla wielu osób, w tym także dla rodziny celebrytki. Kiedy wychodziła za przystojnego barmana, wyglądała na bardzo zakochaną i szczęśliwą.

Niestety, okazało się, że po nieco ponad półtora roku po ślubie Lara już nie chce być żoną Pawła. Swego czasu można było usłyszeć plotki, że Gessler znalazła szczęście u boku innego mężczyzny – prawnika, męża jednej z serialowych aktorek.

Teraz celebrytka może spokojnie układać sobie życie na nowo, bo jak donosi tabloid „Fakt”, jest już po rozwodzie z Pawłem! Według informacji gazety, parze udało się rozwieść na pierwszej rozprawie.

„Zależało im na szybkim zakończeniu, bo Lara jest już w nowym związku z warszawskim prawnikiem, a Paweł pod koniec maja wyprowadza się z Polski. Oboje zachowali się z klasą” – relacjonuje źródło tabloidu.

Podczas rozwodu nie było prania brudów i walki o majątek. Przed zawarciem małżeństwa Lara i Paweł podpisali intercyzę. Ponoć po wyjściu z sali rozpraw byli małżonkowie podali sobie ręce i zapewniali, że będą utrzymywać ze sobą kontakt.

źródło: pomponik.pl