Zabłysnęła na meczu z Litwą i od razu zrobiło się o niej głośno. Zdetronizuje Natalię Siwiec

Mundial dopiero ruszył, a ją już okrzyknięto nową Natalią Siwiec. Kim jest seksowna fanka Biało-Czerwonych, która pojawiła się na towarzyskim meczu z Litwą?

Towarzyski mecz Polska – Litwa na Narodowym wzbudził sporo emocji wśród fanów futbolu. Powszechną uwagę zwróciła jednak pewna kobieta, która na trybunach ochoczo wyginała się do fotoreporterów, a jej zdjęcia obiegły wszystkie portale internetowe.

Fotografie, które pojawiły się w sieci do złudzenia przypominają te zrobione Natalii Siwiec 6 lat temu przy okazji Euro 2012. To właśnie dzięki tym fotkom Siwiec stała się jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek i utrzymuje tę pozycję do dziś.

Zdjęcia zrobione przez fotoreporterów wyglądają na typową „ustawkę”. Co o tym świadczy? W agencjach fotograficznych były podpisane imieniem i nazwiskiem bohaterki, choć nie jest osobą powszechnie znaną. Zazwyczaj celebrytki i osoby nie funkcjonujące w mediach na co dzień, nie są podpisywani. Nie ma więc wątpliwości, że sesja na stadionie została wcześniej umówiona.

https://instagram.com/p/Bj9Dj2-FGOB/?utm_source=ig_embed

„Na mecz poszłam wczoraj, bo chciałam kibicować naszym. Niedługo spotkam się też z nimi w Moskwie. Po pewnym czasie, zorientowałam się, że fotoreporterzy robią mi zdjęcia.

Bardzo się z tego ucieszyłam. Myślę, że każda dziewczyna, która lubi błyszczeć i ma lekkie parcie, jest zadowolona z tego, że znalazła się świetle jupiterów.

Cieszę się z tego, bo nagle wszyscy do mnie dzwonią i mi gratulują. Tak naprawdę, to jeszcze nie wiem czego, może tego, że jestem na portalach. Mam nadzieję, że będzie to długo trwało” – powiedziała Karolina Emus dla portalu wp.pl

https://instagram.com/p/Bjt0H4DFog5/?utm_source=ig_embed

Karolina Emus ma 28 lat i pochodzi z Poznania. Od kilku lat (z różnym skutkiem) próbuje zrobić karierę. W 2007 r. została Miss Wielkopolski Nastolatek, a w 2012 roku brała udział w castingu na aktorkę. Teraz mieszka w Warszawie, gdzie próbuje swoich sił jako modelka i instruktorka fitness. Z wykształcenia jest politologiem.

https://instagram.com/p/Bj73MEAlTgU/?utm_source=ig_embed

Po wtorkowym meczu w sieci pojawiło się wiele głosów, że Emus, która na zdjęciach do złudzenia przypomina Natalię Siwiec, zdetronizuje dotychczasową mundialową celebrytkę.

„Natalia Siwiec miała zdjęcia na Euro i tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby zaistnieć w show-biznesie, szczególnie, gdy interesuję się piłką nożną.

Przyglądałam się karierze Natalii i pozytywnie jej zazdroszczę. Kiedyś byłyśmy sąsiadkami, bo obie mieszkałyśmy na Wilanowie. Kiedy wyjeżdżała, zostawiała u mnie swojego pieska.

Nie wiem, co ona powiedziałaby na temat mojej ewentualnej kariery w show-biznesie, ale chyba nie poczuje konkurencji” – wyznała modelka w rozmowie z wp.pl.

https://instagram.com/p/BjEyPZtFKGh/?utm_source=ig_embed

Myślicie, że ma szansę stać się drugą Natalią Siwiec?