Młodych trzeba czasem pognać do roboty, ale trzeba też uważać żeby nie przeholować. Fakt dowiedział się, że Michał Wiśniewski (47 l.) zatrudnił właśnie swojego syna – Xaviera (17 l.). Nastolatek został asystentem lidera Ich Troje i w pocie czoła pracował z ojcem podczas festiwalu w Opolu. Madonna (61 l.), też tak zrobiła i o włos nie straciła syna Rocco (18 l.).

Xavier do nowej pracy bardzo się przykładał. Bez szemrania nosił z aut do garderoby sceniczne stroje zespołu. Pilnował też wszystkich szczegółów związanych z występem i to on reprezentował Michała w kontakcie z organizatorami. Choć nie jest fotografem robił nawet ojcu zdjęcia. – Kontrolował wszystko i był w amfiteatrze już od południa, mimo że Michał nie zjawił się na próbach. Musiał się czuć się na tyle pewnie, że nawet na występ wpadł w ostatniej chwili – mówi nasz informator. Po koncercie Xavier rozdawał osobom pracującym przy festiwalu ostatnią płytę Ich Troje. Zapewne liczył, że zaskarbi sobie tym ich sympatię, a tato doceni jego wysiłki i odpowiednio go wynagrodzi.

Madonna i Rocco

Syn Madonny pracował fizycznie w 2015 roku przez blisko 3 miesiące podczas jednej z tras koncertowych matki. Chłopak miał dość jej despotycznego tonu i ciężkiej pracy. W końcu uciekł do swojego ojca Guya Ritchiego (51 l.). Piosenkarka wniosła sprawę do sądu i wynajęła nawet detektywa, by udowodnić, że jej były mąż źle opiekuje się synem. Sąd jednak wziął pod uwagę argumentację syna i zdecydował, że chłopak zostanie z ojcem.

Xavier ma już 17 lat


Koszule i marynarki nie mogą się pognieść, więc trzeba je nosić w specjalnych pokrowcach. Xavier Wiśniewski nie ma z tym problemu


Xavier Wiśniewski zadbał, by wszystkie walizki z auta zespołu Ich Troje trafiły do ich garderoby


Xavier Wiśniewski został prawą ręką ojca


Xavier Wiśniewski robił za kulisami zdjęcia zespołowi taty


Xavier nie odstępował ojca na krok


Michał Wiśniewski jest dumny z Xaviera


Michał Wiśniewski wystąpił w niedzielę w Opolu

źródło: fakt.pl