Wzruszające nagranie. Personel szpitala oddający hołd dziewczynce, ona uratowała troje dzieci

Najgorszym koszmarem każdego rodzica jest przeżyć własne dzieci. Strata dziecka to zawsze wielki dramat i ogromna tragedia.

Alondra Torres Arias miała zaledwie roczek gdy jej rodzice musieli pogodzić się z tragiczną rzeczywistością. Dziewczynka jak podaje Inspire More zmarła na początku roku na zapalenie płuc. Lekarze stwierdzili u niej śmierć mózgu.

1

Mimo złamanego serca Jenni Barraza i jej mąż musieli pożegnać swoją córkę. Podjęli jednak decyzję, dzięki której troje innych dzieci mogło odzyskać zdrowie. Organy ich dziecka trafiły do potrzebujących dzieci. Jej nerki i wątroba mogły być przeszczepione. Jak wspomina Jenni w wywiadzie: „Mówiłam do niej i całowałam ją do końca”

Mama dziewczynki dodała też, że nigdy nie była tak dumna i wzruszona. „Ogromną pociechą jest uratować od śmierci troje innych dzieci”.

W dniu śmierci Alondry zostało zrobione wzruszające nagranie na którym możemy zobaczyć personel szpitala oddający ostatni hołd zmarłej dziewczynce, gdy była ona wieziona na salę operacyjną.

Spoczywaj w pokoju Alondra. Twoje życie było o wiele za krótkie, lecz twoi rodzice, oraz dzieci którym pomogłaś nigdy o tobie nie zapomną.

źródło: podaj.to