Wzruszająca niespodzianka od Magdy Gessler! W niedzielę każdy dostanie za darmo…

Magda Gessler postanowiła opowiedzieć Polakom o niesamowitej akcji, jaką niebawem przeprowadzi. Z pewnością przypadnie ona do gustu tysiącom osób. Wszystko odbędzie się już w tą niedzielę.

Magda Gessler postanowiła podzielić się ze wszystkimi interesującą wiadomością, która już niebawem uszczęśliwi setki osób. Dowiedzieliśmy się, że gwiazda planuje wprowadzić wyjątkową promocję. Wszystko będziemy mogli obserwować już za kilka dni.

Okazuje się, że gwiazda polskiej telewizji przygotowała dla swoich fanów bardzo interesującą ofertę, która już w najbliższą niedzielę z pewnością będzie cieszyła się ogromną popularnością. Akcje promocyjne organizowane przez celebrytkę zawsze cieszą się wielką popularnością, lecz to, co odbędzie się tym razem, jest zupełnie wyjątkowe.

Magda Gessler przygotowała ciekawą promocję. Tego nikt się nie spodziewał
Za nami wiele dni opadów, które sprawiły, że tysiące osób denerwowało się katastrofalnymi warunkami. Teraz na szczęście wszystko ma się zmienić. Wygląda na to, że już niebawem przyjdą do nas prawdziwe upały, które z pewnością ucieszą wiele osób.

W związku z tymi prognozami Magda Gessler przygotowała dla wszystkich interesującą promocję. Okazuje się, że gwiazda telewizji TVN ma w planach zorganizować wyjątkowe wydarzenie, które jest związane z jej działalnością biznesową. Restauratorka chce rozdawać warszawiakom lody o różnych smakach, które będą produkowane przez jej nową markę „Ice Queen”. Już w tą niedzielę marka będzie miała swoją oficjalną premierę, w związku z czym powstała akcja promocyjna.

Magda Gessler rozdaje warszawiakom lody. W niedzielę każdy dostanie je za darmo
Darmowe lody będzie można dostać na Placu Europejskim już w tą niedzielę. Spotkanie z restauratorką połączone będzie z obchodami Dnia Dziecka, w związku z którymi na najmłodszych czeka wiele ciekawych atrakcji. Gwiazda telewizji twierdzi, że już niebawem Plac Europejski stanie się fantastycznym miejscem do spędzenia dnia z dziećmi.

Magda Gessler ma zamiar zainteresować swoją akcją warszawiaków, choć wygląda na to, że akcje promocyjne nie są potrzebne. Setki osób już teraz deklarują, że pojawią się na wydarzeniu organizowanym przez restauratorkę.

źródło: pikio.pl