Wygrała w „Milionerach”, a teraz spełnia marzenia! Z pieniędzy niewiele już jej zostało, co się stało?!

„Milionerzy” w całej historii programu mieli zaledwie 3 zwycięzców, a jednym z nich jest Katarzyna Kant-Wysocka, która już teraz wydała dużą część swojej wygranej. Wiemy na co przeznaczyła tak dużą ilość pieniędzy.

„Milionerzy” przez wiele lat emisji w telewizji TVN nie wyłonili ani jednego zwycięzcy programu. Zmieniło się to dopiero w 2010 roku, a na kolejnego milionera musieliśmy czekać kolejne 8 lat. Była nią Maria Romanek, która otrzymała swój czek 21 marca 2018 roku. Kolejna była Katarzyna Kant-Wysocka, która swoją nagrodę odebrała w marcu tego roku. Mimo to już udało jej się wydać sporą część wygranej, czym pochwaliła się na swoim profilu na portalu Instagram. Wiemy dokładnie na co, przeznaczyła te pieniądze.

Zwyciężyła w programie „Milionerzy” i już wydała dużą część wygranej
Nie da się ukryć, że wielu z nas marzy o tym, aby być bogatym, bo przecież wtedy moglibyśmy zrobić tyle rzeczy, o których zawsze marzyliśmy. Prawda jednak jest taka, że często osoby, które dosłownie z dnia na dzień stają się milionerami, nie mają pojęcia co robić ze swoją fortuną, a co za tym idzie, bardzo szybko ją tracą.

Tyczy się to chociażby zwycięzców losowań Lotto, którzy potrafią stracić wszystkie pieniądze już w zaledwie kilka lat. Drogie wycieczki, luksusowe życie i nieumiejętne zarządzanie finansami doprowadza ich do tego, że po pewnym czasie nie mają nic. Inną kwestią są wieczne prośby o pożyczkę od osób z otoczenia, które mają genialny pomysł na biznes, ale nie mają na start.

Jednak Katarzyna Kant-Wysocka nie dała się ponieść żadnej z tych rzeczy, a o swoich wydatkach mówiła jeszcze przed tym, jak wręczono jej czek. Pieniądze z programu od samego początku chciała przeznaczyć na kupno własnego mieszkania i tak też uczyniła.

Patrząc na aktualne ceny za metr kwadratowy, to musiała na nie wydać dużą część swojej wygranej. Mieszkanie dodatkowo znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, co jeszcze bardziej podwyższa jego wartość.

Katarzyna Kant-Wysocka pokazała nawet kawałek swojego nowego lokum, które położone jest w Trójmieście. Kobieta bardzo chciała, aby rozpościerał się z niego widok na Zatokę Gdańską i wygląda na to, że udało się osiągnąć ten cel. Co prawda w środku nie ma jeszcze mebli, ale to tylko kwestia czasu i będzie tam można normalnie zamieszkać, a to, co jej zostało po zakupie mieszkania, postanowiła zainwestować.

źródło: pikio.pl