Wygląda jednak na to, że uśmiechnął się los. Zbigniew jest w związku z rolniczką z „Rolnik szuka żony”?

Program „Rolnik szuka żony” ma spore grono wiernych fanów. W Wielkanoc wyemitowano zapowiedź szóstego sezonu misyjnego show.


Jak wiadomo, za pośrednictwem programu udało się poznać kilku parom. Niektórzy rolnicy nie tylko stanęli na ślubnym kobiercu, ale także doczekali się już potomstwa. Wspomnieć można chociażby o Grzegorzu Bardowskim, Robercie Filochowskim czy Małgorzacie Borysewicz.

Niestety, nie wszystkim uczestnikom udało się znaleźć drugie połówki. W historii programu nie brakowało zerwanych zaręczyn, jak w przypadku Anny Michalskiej i jej wybranka Mariusza.

Wygląda jednak na to, że i do przebojowej rolniczki uśmiechnął się los. Ostatnio na jej facebookowym profilu znalazło się bowiem zdjęcie ze Zbyszkiem z czwartej edycji programu.

Wspólną fotkę rolniczka podpisała w dość wymowny sposób.

– Dzisiejszy, pełen atrakcji dzień dobiegł końca… Puchar już w rękach zwycięzcy. Co niektórzy goście zostaną nieco dłużej. Można powiedzieć więc, że impreza troszkę się „przeciągnie” – możemy przeczytać pod zdjęciem.

Większość fanów nie ma wątpliwości, że Anna i Zbigniew zostali parą!

– Piękna z was para, – Pozdrawiam Was kochani. Miło Was razem widzieć czy – Bardzo się cieszę bowiem widzę szczęście na Waszych twarzach… – mogliśmy przeczytać w komentarzach.

A wy kibicujecie tej parze?

źródło: interia.pl