„Sanatorium Miłości”, flagowe show Telewizji Polskiej, wzbudza w widzach wielkie emocje. Wszystko wskazuje, że magia uczuć, które nawiązują się między uczestnikami produkcji, zaczyna działać. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku?

„Sanatorium Miłości” zbliża uczestników popularnego show. Widzowie na własne oczy mogą oglądać jak ciągną do siebie Janina i Ryszard, Walentyna i Leszek czy Małgorzata i Marek. Ta ostatnia para wprawiła widzów ostatniego odcinka w osłupienie.

Małgorzata i Marek z „Sanatorium Miłości” mają się ku sobie. W programie doszło nawet do… oświadczyn!

Siódmy odcinek show TVP rozpoczęło tradycyjne, wspólne śniadanie. Prowadząca show Marta Manowska poinformowała, że kuracjuszką tygodnia została Janina. Otrzymała w ten sposób przywilej zaproszenia jednego z mężczyzn na spotkanie we dwoje. Pozostali uczestnicy wybrali się tego dnia na nietypową przejażdżkę. Seniorzy zabawili się na… kolejce górskiej, dobierając się wcześniej w pary.

Wypad na „saneczki” zbliżył Małgorzatę i Marka. Parze gawędziło się dobrze do tego stopnia, że mężczyzna odważył się wyznać kobiecie miłość. Romantyczne „kocham cię” wpędziło kobietę w zakłopotanie.

Jakby tego było mało Marek poprosił ją po chwili o rękę! Przy takim nagromadzeniu emocji kobieta nie widziała co odpowiedzieć. Nie zareagowała wprost na jego słowa, zdając się jedynie na uśmiech. Później przyznała przed kamerami, że trudno było jej rozpoznać czy mężczyzna żartuje, czy składa niezwykle ważną deklarację. Zapewne przez to nie była w stanie wykrzesać z siebie ani jednego słowa.

Ostatecznie skończyło się na odpowiedzi „tak”. Mimo to kobieta dalej nie wie, czy traktować magiczną deklarację na poważnie, czy jako żart.

– Żarty Marka… Nie wiem, jak je odbierać, powtarza różne rzeczy – wyjaśniła uczestniczka, cytowana dziś przez portal Plejada.pl.

Niezależnie od „powagi sytuacji” show Telewizji Polskiej spełnia swoje zadanie. Między seniorami dzieje się całkiem dużo. Uczestnicy, którzy nie jedno w życiu przeszli i widzieli, chcą przeżyć piękną przygodę. Skoro za nami już jedne oświadczyny, to co czeka nas w kolejnych odcinkach?

źródło: pikio.pl