Wszyscy myśleli, że dziewczynka jest ze swoją matką, kiedy krzyknęła te 5 słów wszystko się zmieniło

Adrian Young kończyła pracę przy szkole, asystując dzieciom i rodzicom przy przejściu dla pieszych, kiedy zauważyła coś dziwnego. Jej uwagę zwróciła kobieta ciągnąca za rękę kilkulatkę. Dziewczynka wydawała się iść za kobietą, ale Adrian wydawało się, że nie idzie za nią z własnej woli. Wtedy wzrok dziecka i Adrian spotkał się. Przerażone dziecko krzyknęło:

– Nie pozwól jej mnie zabrać! Nie znam jej. To nie jest moja mama!

1

Pomimo tego, że Adrian ma tylko 142cm wzrostu, nie zawahała się i natychmiast rzuciła się w stronę kobiety. Udało jej się uwolnić dziewczynkę. W całym zamieszaniu porywaczka uciekła. Adrian wezwała policję i funkcjonariuszom udało się dokonać aresztowania kilka ulic dalej. Za swoje zasługi Adrian dostała odznaczenie od burmistrza Los Angeles.

2

Najbardziej emocjonalny był jednak moment, w którym mama dziewczynki mogła podziękować swojej bohaterce. „Bez niej mojej córeczki nie byłoby teraz ze mną” – powiedziała dziennikarzom – „Do końca życia będę jej wdzięczna.”

3

Podziwiamy zachowanie Adrian, zarówno jak dziewczynki, która wiedziała jak się zachować w niebezpiecznej sytuacji! Koniecznie podzielcie się tą historią ze znajomymi rodzicami!

źródło: podaj.to