Wnuk Zbigniewa Wodeckiego zrobił coś niezwykłego. Jego wnuk odziedziczył po nim wyjątkowy talent. Dziadek byłby z niego dumny

Zbigniew Wodecki to jedna z największych gwiazd w Polsce. Jego wnuk Leo odziedziczył po nim wyjątkowy talent artystyczny. Teraz chłopiec zrobił coś z czego dziadek byłby niewątpliwe dumny.

Zbigniew Wodecki przez lata zachwycał wszystkich swoją muzyką. Chyba każdy w Polsce wiedział kim jest i nucił pod nosem największe hity artysty. Wszystkich bardzo dotknęła jego niespodziewana śmierć w 2017 roku. Teraz swoją karierę rozpoczyna jego wnuk, Leo Stubbs.

Zbigniew Wodecki kochał swojego wnuka. Dziś chłopiec zachwyca
Leo Stubbs to syn Katarzyny Wodeckiej-Stubss i jej męża Nigela Stubssa. Katarzyna, czyli młodsza córka Zbigniewa Wodeckiego od zawsze widziała w swoim synu niezwykłe zdolności i dbała o to aby mógł go rozwijać.

Nastolatek odziedziczył po swoim dziadku talent artystyczny, jednak jego pasją jest aktorstwo. Parę lat temu wcielił się w tytułową rolę w musicalu „Mały Lord”. Następnie wystąpił w „Tajemniczym ogrodzie” w krakowskim Teatrze Bagatela. Leo spróbował też swoich sił w dubbingu filmu. Można go usłyszeć w słynnej hollywoodzkiej produkcji „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Debiuty chłopca śledził dziadek i wielokrotnie z dumą je komentował.

-Czuję, że on pójdzie w tym kierunku. Jest urodzony do tego, bo wchodzi na plan i nie trzeba go ustawiać. Jest skromny, cichy i małomówny. W ogóle wszystkie moje wnuki są inteligentne, oczywiście po dziadku. Leo uwielbia to robić. Widziałem go na scenie i jest bardzo fajny – mówił Zbigniew Wodecki o Leo.

Dumy z chłopca nie ukrywa także jego matka Katarzyna. Jej znajomi mówią, że bardzo cieszy się z sukcesów syna, jednak nie naciska na to by zdobył sławę przedwcześnie.

Leo Stubbs zrobił coś niezwykłego. Prawdopodobnie zagra główną rolę w filmie
Niedawno pojawiły się doniesienia, że Leo Stubbs zagra główną rolę w filmie Jacka Bławuta „Dzień czekolady”. Jak mówią producenci chłopiec ma się tam wcielić w postać Dawida, który wraz z Moniką (w tej roli Julia Ozimek) „poznają magiczny świat, w którym żyją pożeracze tygodnia”.

W filmie oprócz wnuka Zbigniewa Wodeckiego wystąpią najlepsi polscy aktorzy m.in. Dawid Ogrodnik, Katarzyna Kwiatkowska czy Magdalena Cielecka. Premiera filmu już pod koniec maja.

źródło: pikio.pl