Właścicielka pyta pupili, kto nabrudził w pokoju. Reakcja psów to hit [WIDEO]

Co robiliśmy, gdy w dzieciństwie przyłapano nas na zakazanej rzeczy? Oczywiście całą winę zrzucaliśmy na rodzeństwo. Okazuje się, że ten sposób funkcjonuje także w pieskim świecie. Poznajcie Murphy, Codiego i Maggie, których reakcję na występek pokochał cały Internet!

Każdy właściciel psa przyzna nam rację – czworonogi to wspaniali przyjaciele, zapewniający nam bezwarunkową miłość i oddanie. Sama ich obecność obniża poziom stresu, a nawet ma wpływ na długość naszego życia. Doskonale wiemy jednak, że życie z psem nie zawsze usłane jest różami, a… kłopotami. Właśnie przekonała się o tym pewna Amerykanka.

Gdy po dniu pracy kobieta wróciła do domu, zastała tam jeden wielki bałagan. Autorami rozgardiaszu były oczywiście jej ukochane pupile, które urozmaicały sobie nudny dzień po nieobecność właścicielki.

Ponieważ wszystkie zachowywały się potem jednak tak, jakby nic się nie stało, kobieta postanowiła przeprowadzić z nimi poważną rozmowę. Gdy zapytała siedzące na schodach rodzeństwo: Murphy, Codiego i Maggie, kto nabałaganił w salonie, wszystko od razu stało się jasne.

Pudelki wyjawiły jej swój sekret w uroczy sposób! Wideo stało się prawdziwym hitem sieci, a Internauci od razu zakochali się z zawadiackiej trójce.

Zobaczcie, jak sprytnie (nie)przyznają się do winy.