Witold Wyrzykowski w szpitalu, w ciężkim stanie. Stanął w obronie kobiety i był raniony

Polsat donosi o dramatycznym wydarzeniu. Polski gwiazdor znajduje się w szpitalu w stanie krytycznym po tym, jak został zaatakowany nożem. Zdarzenie miało miejsce na ulicach Łeby, a mężczyzna stanął w obronie napadniętej kobiety.

Polsat poinformował o dramatycznym wydarzeniu, do którego doszło nad polskim morzem. Polski gwiazdor został ciężko raniony nożem. Przebywa obecnie w szpitalu, a jego stan jest krytyczny. Stanął w obronie napadniętej kobiety.

Polsat donosi o strasznym zdarzeniu
Polsat donosi o strasznym zdarzeniu, które miało miejsce 3 lipca w Łebie. Polski zawodnik MMA, Witold Wyrzykowski, został dotkliwie zaatakowany nożem. Sportowiec stanął w obronie kobiety, która została napadnięta przez kilku mężczyzn.

Wyrzykowski dostał aż 3 ciosy nożem myśliwskim.Policja już zatrzymała człowieka podejrzanego o tę napaść. Gdyby nie jego interwencja, kobiecie mogłaby stać się poważna krzywda. Zachowanie polskiego sportowca może być przykładem dla innych.

Wyrzykowski w stanie krytycznym
Gdy Wyrzykowski postanowił wstawić się za zaatakowaną kobietą, grupa napastników zareagowała agresywnie. Wywiązała się kłótnia, na skutek której jeden z nich zadał polskiemu sportowcowi 3 ciosy nożem myśliwskim. Ciężko ranny mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala. Polsat informuje o tym, że stwierdzono u niego przebitą śledzionę i uszkodzone płuco.

Witold Wyrzykowski przeszedł poważną operację, po której znajdował się przez jakiś czas w stanie śpiączki farmakologicznej. Zawodnik przebywa obecnie na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, pod opieką najlepszych specjalistów. We wtorek lekarze rozpoczęli proces wybudzania sportowca. Kadra medyczna, mimo poważnych obrażeń, które odniósł Wyrzykowski, jest dobrej myśli i uważa, że organizm zawodnika jest bardzo silny i sobie poradzi.

Podejrzany o tę napaść 21-latek został już zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Grozi mu dożywocie.

Witold Wyrzykowski powoli dochodzi do siebie w szpitalu, a jego koledzy wysyłają mu pozdrowienia i życzenia zdrowia.

-Witek trzymaj się bracie Alfa Aktiv już do Ciebie jedzie. Wracaj do zdrowia trzymamy za Ciebie kciuki – napisali na Facebooku.

Zachowanie polskiego sportowca może imponować odwagą i powinno stanowić wzór dla wszystkich mężczyzn. Kiedy widzimy, że komuś słabszemu dzieje się krzywda, reagujmy, bo dzięki temu świat staje się lepszy.

źródło: pikio.pl