Żona Wiśniewskiego rozwodzi się z mężem, o czym dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Tym razem znany wokalista zdecydował się opowiedzieć o swojej relacji z teściem, który jest jedną z najważniejszych postaci w świecie skoków narciarskich w Polsce.

Żona Wiśniewskiego może cieszyć się, że jej ojciec jest jedną z najbardziej znanych osób w historii polskiego sportu. Osoby interesujące się skokami narciarskimi doskonale znają Apoloniusza Tajnera, który od lat pełni funkcje szefa w Polskim Związku Narciarskim. O swojej relacji z teściem opowiedział sam Michał Wiśniewski, wypowiadając się w temacie jednego z ważniejszych wydarzeń dotyczących najwybitniejszego polskiego skoczka narciarskiego.

Wokalista opowiedział o wydarzeniu z 2000 roku, które wpłynęło na losy wybitnego polskiego sportowca. Nie obyło się bez aluzji do Apoloniusza Tajnera, ojca Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, który zawodowo zajmuje się popularną w Polsce dyscypliną. Wiśniewski ujawnił, że przeraża go ewentualna reakcja teścia na słowa, które mógł wypowiedzieć.

Żona Wiśniewskiego cieszy się z sukcesów ojca

Apoloniusz Tajner jest obecny przy niemal wszystkich najważniejszych wydarzeniach w świecie skoków narciarskich. Od lat ma on okazję widzieć a własne oczy sukcesy polskich skoczków, począwszy od Adama Małysza, aż po Kamila Stocha, Piotra Żyłę i Dawida Kubackiego. Mężczyzna widział najlepsze skoki w historii polskich sportowców.

Żona Wiśniewskiego nie towarzyszyła mężowi podczas jego wizyty w programie Wirtualnej Polski, w którym wraz z innymi celebrytami wspominał on wydarzenia z 2000 roku. Wokalista był wówczas członkiem zespołu Ich Troje, jednak wciąż nie był u szczytu swojej popularności, który nadejść miał dopiero po kilku latach.

Jedno z pytań dotyczyło pamiętnego konkursu z udziałem Adama Małysza na jednym z konkursów przed dziewiętnastoma laty, podczas którego nie doszło nawet do skoku Polaka. Pytanie dotyczyło powodu dyskwalifikacji mężczyzny, a Michał Wiśniewski zgodnie z prawdą odpowiedział, że stało się tak dlatego, że jego narty były zbyt długie, przez co nie mógł zwyciężyć w kolejnym konkursie.

Żona Wiśniewskiego by tego nie wiedziała?

– Boże, wolę nie myśleć, co by teściu ze mną zrobił, gdybym nie odpowiedział na to pytanie! – powiedział artysta, nawiązując do zawodu bliskiego członka rodziny.

Michał Wiśniewski podał poprawną odpowiedź, po czym dodał, że nie mógłby odpowiedzieć źle na to pytanie w obawie przed reakcją teścia. Rzeczywiście wydaje się, że rodzina Apoloniusza Tajnera powinna znać się na skokach narciarskich, jednak nikt nie spodziewał się, że to właśnie lider zespołu Ich Troje będzie potrafił z tak wielką dokładnością odnieść się do wydarzeń z przeszłości.

Popularny wokalista ostatecznie zwyciężył w konkursie wiedzy o roku 2000, a pytanie o występ Adama Małysza mogło być kluczowe. Żaden z uczestników nie znał bowiem poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie, dzięki czemu piosenkarz mógł zdobyć cenny punkt potrzebny do wygranej.

źródło: pikio.pl