Michał Wójcik jeden z dwóch komików Kabaretu Ani Mru Mru (ten wyższy) przywitał na świecie swojego trzeciego syna. Dziecko jest owocem związku Michała z kobietą, którą poznał podczas terapii grupowej. Jak donosi tygodnik „Na żywo”, artysta kabaretowy całą swoją uwagę skupia teraz na nowym potomku i budowaniu rodzinnych relacji.

Ani Mru Mru

To już czwarte dziecko Pana Michała. Z pierwszego związku artysta ma 19-letnią córkę Julię, jest też ojcem 14-letniego syna Kuby. Płomienny romans z blogerką Ewą Tecel zaowocował z kolei synem o imieniu Charlie. Matką trzeciego syna jest nowa partnerka kabareciarza, która poznał podczas terapii grupowej. Jak informuje źródło tygodnika najmłodszy potomek dostał imię po tacie. Najmłodszy Michał jest oczkiem w głowie rodziców.

Terminarz występów kabaretu jasno pokazuje, że świeżo upieczony tata będzie miał praktycznie cały maj, który może poświęcić na opiekę nad potomkiem. Trzy występy dopiero pod koniec maja i kilka do połowy czerwca sprawią, że te pierwsze tygodnie Pan Michał będzie mógł poświecić swojej nowej rodzinie.

Kabaret Ani Mru Mru jest jednym z najpopularniejszych grup w Polsce. Ich skecze już dawno weszły do kanonu polskiej sztuki kabaretowej. Sami artyści często i chętnie pojawiają się w telewizji. Co prawda przez chwilę ich pozycja naczelnych dawców dobrego humoru była zagrożona przez coraz śmielej poczynających sobie standuperów, ale rynek się uspokoił i teraz każdy znajduje swoją publikę.

Artysta po raz czwarty został ojcem

Kabaretowa rodzina wciąż się powiększa

Synek dostał imię po tacie

źródło: fakt.pl