Wspaniałe wieści dla fanów Marty Wierzbickiej i serialu „Na Wspólnej” – młoda aktorka powraca na plan po dwóch latach przerwy.

https://www.instagram.com/p/BxkPXLaoGXn/?utm_source=ig_embed

„Nie było mnie równo dwa lata na planie serialu. Dokładnie w maju padł ostatni klaps. Byłam bardzo zdenerwowana i zestresowana, wczoraj wieczorem nie mogłam zasnąć. To była pozytywna ekscytacja, zastanawiałam się, co się zmieniło. Ale gdy usiadłam w charakteryzatorni, dowiedziałam się, że zmieniło się niewiele. W ekipie są wciąż ci sami ludzie” – mówi o swoim powrocie aktorka.

„Mam wrażenie, że tego się nie zapomina. Wracasz i od razu wiesz, co grasz, kim jest twoja postać. Przez tyle lat ciężko to zapomnieć” – dodaje.

Marta Wierzbicka była związana z serialem „Na Wspólnej” 12 lat. Rozpoczęła tam pracę w 2006 roku.

W maju 2017 ostatni raz gościła na planie. Jej bohaterka, po serii dramatów miłosnych i rodzinnych, postanowiła opuścić Polskę.

„To był czas mojego dorastania, mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielkiej nauki! Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda. Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania” – tłumaczyła wtedy powody swej decyzji.

Teraz, równo dwa lata później, wraca na plan.

Co czeka jej bohaterkę, Olę?

Czy pozostanie w obsadzie na dłużej, czy będą to tylko krótkie odwiedziny? Dowiemy się niebawem.

źródło: swiatseriali.interia.pl