Wielka radość w domu polskiej pary. Jaki prezent przyszykowała Maria Winiarska?

Wielka radość w domu polskiej pary. Ostatnio Wiktor Zborowski (68 l.) i Maria Winiarska (67 l.) świętowali rocznicę ślubu. Po tylu latach wciąż lubią się zaskakiwać. Jaki prezent przyszykowała dla męża żona?

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska

Od pewnego czasu Maria Winiarska jest bardzo aktywna w internecie. Ostatnio zwróciła się do fanów z nietypowym apelem. – Mam problem z prezentem dla mojego męża na 43. rocznicę ślubu. Chcę mu kupić wygodny fotel, taki w którym mógłby się zanurzyć i czytać swoje ukochane książki. Jest to jednak rzecz nie do dostania dla kogoś o takim wzroście, bo albo siedzisko za niskie, albo oparcie za krótkie. Kochani, jeśli znacie jakieś adresy sklepów, gdzie można kupić taki fotel, żeby był bardzo wygodny, to dawajcie znać. Wszędzie pójdę, bo chcę mu zrobić niespodziankę!

Rzeczywiście, małżonkowie niedawno świętowali rocznicę. Ich ślub odbył się 17 kwietnia 1976 roku, ale szczęśliwą parą są o wiele dłużej, bo już pół wieku. Poznali się w 1969 roku, jeszcze w czasie studiów.

– Zaczęło się podczas praktyk robotniczych w Ogrodzie Saskim. Grabiliśmy alejki i jakoś tak się polubiliśmy – wspomina Maria. Byli ze sobą tak szczęśliwi, że… nawet nie myśleli o ślubie. – Ale babcia Wiktora powtarzała, że w grzechu żyjemy, więc w końcu zdecydowaliśmy się na małżeństwo – dodaje aktorka.

Wkrótce zostali rodzicami. Najpierw urodziła się Hanna, która dziś wraz z mężem mieszka w Brazylii i wychowuje dwie córeczki, Ninę i Milę, a potem Zofia, która została aktorką. Dla obu małżeństwo rodziców jest wzorem.

– To jest coś pięknego, że mimo tego, że się tak niewiarygodnie różnią, dali radę – przyznaje Zofia Zborowska.

Maria Winiarska, Wiktor Zborowski /Niemiec /AKPA

 

źródło: pomponik.pl