Gdy Adam Małysz (41 l.) z żoną Izą dowiedzieli się o zaręczynach córki, zaczęli planować tradycyjne góralskie wesele. Pragną także dać młodym wyjątkowy prezent.

Piękni, młodzi i zakochani! Karolina Małysz (21 l.) i jej ukochany, Kamil, świętowali niedawno piątą rocznicę związku.

Ostatnio pochwalili się zdjęciami z wyjazdu do Barcelony. Jedno z nich jest szczególne, bo podpisane „mój narzeczony”, na kolejnym przyszła panna młoda pokazuje pierścionek.

Państwo Małyszowie zdążyli dobrze poznać zięcia. Kamil, podobnie jak Adam, jest sportowcem. Ściga się w zawodach motocyklowych enduro.

Niektórzy dziwili się, że 21-latka zdecydowała się powiedzieć sakramentalne „Tak”, ale jej mama i tata są najlepszym przykładem, że kiedy spotkamy tę właściwą osobę, wiek nie gra roli. Poznali się, gdy byli nastolatkami, zakochali się od pierwszego wejrzenia.

„Od początku wiedziałam, że to taki typ, który się w życiu nie zgubi” – wspominała Iza (40 l.).

Adam Małysz z rodziną / Jakub Porzycki /Agencja FORUM

Szybko zostali rodzicami, krótko po osiągnięciu pełnoletności. Do dziś uchodzą za wzorową parę, a Karolina bierze z nich przykład. Na wieść o zaręczynach zaczęli planować ślub.

Chociaż skoczek jest ewangelikiem, a żona i córka to katoliczki, wiara zajmuje ważne miejsce w ich życiu. Narzeczeni pragną ślubować przed Bogiem, więc uroczystość odbędzie się w kościele w rodzinnej Wiśle.

Rodzice chcą wyprawić jedynaczce tradycyjne, góralskie wesele, na którym pojawi się cała familia. Jak zdradza nam znajoma pary, aby ułatwić młodym start w dorosłość, Małyszowie obiecali sfinansować im budowę domu.

To dlatego zdecydowali się całą rodziną wziąć udział w reklamie telefonii komórkowej. Zadeklarowali również, że zafundują jedynaczce i zięciowi podróż poślubną marzeń.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

my #fiancé ❤💍 . . . #5years#engagement#engagementring#barcelona#portvell#spain#lasramblas#kiss#love

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

źródło: pomponik.pl