Michał Szpak wstrząsnął w ostatnich dniach polską publicznością – jego najnowsza płyta „Dreamer” okazała się kolosalnym sukcesem. Wydawnictwo cieszy się ogromną popularnością, a sam artysta wciąż nie przestaje zaskakiwać. Teraz postanowił pochwalić się w mediach swoją niezwykłą metamorfozą.

Michał Szpak zadebiutował na scenie już w wieku dziewięciu lat, lecz cała Polska usłyszała o nim dopiero kilkanaście lat później, gdy wziął udział w pierwszej edycji talent show TVN – X Factor. Szokował tam swoim niezwykłym głosem, wyrazistymi stylizacjami oraz niezwykłą osobowością.

Udało mu się dotrzeć do wielkiego finału, w którym zajął drugie miejsce, przegrywając jedynie z Gienkiem Loską. Po zakończeniu programu mężczyzna nie dał jednak o sobie zapomnieć – wciąż koncertował, publikował nowe kompozycje oraz nagrywał płyty. Przez wiele lat nie zrezygnował również ze swojego wyjątkowego stylu, który teraz postanowił jednak drastycznie zmienić.

Michał Szpak przeszedł odważną metamorfozę Cechą charakterystyczną artysty jest dbanie o swój wygląd oraz piękne włosy, którymi bardzo lubi się chwalić w mediach. Przez to jeszcze większym wstrząsem dla fanów były opublikowane przez niego zdjęcia z salonu fryzjerskiego.

Napięcie rosło, artysta bowiem przez długi czas nie chciał udostępnić wyników swojej przemiany, jednak w końcu fani się doczekali. Michał Szpak udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie w blond włosach, które jednak nie było oczekiwaną przemianą. Okazało się, że muzyk postanowił przefarbować kilka pasemek swoich włosów na neonową zieleń. Dzięki temu idealnie pasują do czarno-białych zdjęć z zieloną poświatą, którymi okraszona była jego najnowszej płyta.

Fani natychmiast zareagowali na odważną przemianę: – Trochę szaleństwa, świetnie i pasuje do „Dreamera”! – pisze fanka. – Zmiany wychodzą na dobre, chociaż to zdj w blondzie to trochę dziwne… – komentuje kolejna osoba.

Wielki sukces Michała Szpaka Najnowsza płyta „Dreamer” ukazała się 7 września 2018 roku i od razu wstrząsnęła polskim rynkiem muzycznym. Wydawnictwo jest następcą wydanego trzy lata temu krążka „Byle być sobą”, który również był komercyjnym sukcesem – osiągnął pierwsze miejsce na liście OLiS, dwukrotnie również pokrył się platyną.

„Dreamer” jak na razie również zajmuje najwyższą pozycję na liście OLiS i jest bardzo dobrze oceniany przez krytyków. Recenzenci przeskakują się w pochwałach niezwykłego klimatu płyty, niesamowitego głosu artysty oraz samych kompozycji, które są wyjątkowo ambitne.

Fot. Instagram/michal_szpakofficial