Widzów „Jaka to melodia” wbije w ziemię. Córka Norbiego olśniewa urodą

„Jaka to melodia” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Od niedawna rolę prowadzącego pełni Norbert „Norbi” Dziudziuk. Piosenkarz radzi sobie całkiem nieźle, a muzyczny teleturniej stale zyskuje na popularności. Jak się okazuje, 19-letnia córka wokalisty również marzy o karierze wokalnej. Myślicie, że jej uroda pomoże jej osiągnąć wielki sukces? Zapraszamy do naszej galerii, w której będziecie mogli to ocenić.

„Jaka to melodia” jest z pewnością jednym z najczęściej oglądanych programów rozrywkowych w naszym kraju. Teleturniej muzyczny jest emitowany na antenie TVP1 już od ponad dwudziestu lat. Pierwszy odcinek pojawił się 4 września 1997 r. Od samego początku prowadzącym był Robert Janowski, jednak w 2018 r. został zastąpiony przez Norberta „Norbiego” Dziudziuka.

Piotr Dudkiewicz

Ta zmiana spotkała się ze znacząca krytyką ze strony przynajmniej części fanów programu. Sam Norbi może się jednak cieszyć ze wzrostu popularności jego osoby po przejęciu show. Oczywiście artysta już wcześniej był rozpoznawalny. Sławę w latach 90. zapewnił mu utwór pt. „Kobiety są gorące”.

Artysta od zawsze radził sobie w życiu zawodowym. Niestety, w tym prywatnym bywało różnie. Norbi ma dzisiaj 46 lat i był już trzykrotnie żonaty. Pierwszą wybranką była Julia, z którą doczekał się córki, Igi. Pomimo potomstwa ich małżeństwo nie przetrwało. Po rozwodzie postanowił ożenić się z drugą miłością, Marleną Jagłowską. Niestety, tego związku również nie udało się uratować. Z tego powodu, w 2016 ponownie stanął na ślubnym kobiercu z Marzeną Chełmińską.

Dzisiaj, jak się wydaje, jest szczęśliwym ojcem i mężem. Stara się wspierać swoją córkę w spełnieniu marzeń, które również są związane z muzyką. Urodziwa pociecha wokalisty ma już 19 lat i wie już, że chciałaby rozwijać się w podobnym kierunku co jej ojciec. Planuje kontynuować naukę na Akademii Muzycznej. Tata jednak boi się o jej przyszłość w polskim show biznesie, chociaż mocno w nią wierzy.

-Boję się. Ale z drugiej strony wiem, że mimo młodego wieku, Iga bardzo mocno stoi na ziemi. I ma też grubą skórę, bo będąc córką Norbiego dostała po łbie wiele razy – powiedział w wywiadzie dla dwutygodnika „Viva!”.

Myślicie, że to rodzinne, a pociecha Norbiego jest skazana na sukces? Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie m.in., jak wygląda jedyna córka nowego prowadzącego „Jaka to melodia”.

2

Norbi

Norbert „Norbi” Dudziuk od ponad dwudziestu lat zajmuje się muzyką. Zawodowo zaczął spełniać się jeszcze podczas studiów, których nie ukończył ze względu na rozwój jego kariery wokalnej.

-Pamiętaj, że ze studiów mnie wywalili, bo zacząłem karierę i przestałem uczęszczać – powiedział w wywiadzie dla „Vivy!”.

3

Nowy prowadzący

Norbi od niedawna jest nowym prowadzącym programu „Jaka to melodia?”, w którym zastąpił Roberta Janowskiego. Jednak, jak wyjawił w jednym z wywiadów, dostał on kontrakt zaledwie do kwietnia 2019 roku.

-Po prostu dostałem zaproszenie na casting, przyszedłem, wygrałem i jestem. To jest show-biznes. Ale kontrakt mam tylko do końca kwietnia – powiedział w wywiadzie dla „Vivy!”.

Rozgłos

Media zaczęły częściej rozpisywać się o wokaliście, odkąd został prowadzącym jednego z najbardziej popularnych programów rozrywkowych w Polsce.

Rodzina

Norbi poza show biznesem jest też szczęśliwym mężem i ojcem. Niestety, nie zawsze tak było, gdyż piosenkarz jest już po dwóch rozwodach. Potomstwa doczekał się tylko z pierwszą małżonką, Julią.

4

Córka

W 2000 roku na świat przyszła Iga, która jest nie tylko bardzo piękna, ale i wyjątkowo utalentowana. Jak się okazuje, 19-latka również chciałaby zostać piosenkarką. Norbi jednak uważa, że nie powinna ona iść w jego ślady, gdyż nie jest to łatwe zajęcie.

-W moje lepiej niech nie idzie. Nie życzę jej, żeby była wykonawcą estradowym, bo to jest bardzo ciężki kawałek chleba – powiedział w jednym z wywiadów.

5

Uroda

Mimo to, pociecha prowadzącego „Jaka to meledia?” ma spore szanse na sukces. Na pewno uroda może bardzo pomóc jej w karierze. Internauci nie szczędzą pozytywnych komentarzy pod jej zdjęciami.

-Najpiękniejsza kobieta na świecie – skomentowała jedna z użytkowniczek Instagrama.

6

Talent muzyczny

Oczywiście, córka Norbiego jest również bardzo utalentowana. Na swoim Instagramie opublikowała kilka filmów, na których mogliśmy posłuchać jak śpiewa.

7

Przyszłość

Norbi w jednym z wywiadów wyjawił również, że jego córka planuje zdawać na Akademię Muzyczną. Tegoroczna maturzystka miałaby rozpocząć naukę na wydziale rozrywki w jednej z uczelni w Warszawie lub Katowicach. Powiedział też, że nie wyobraża sobie ona życia bez muzyki.

-Ma zamiar zdawać na Akademię Muzyczną w Warszawie lub w Katowicach. Chce pójść na wydział rozrywki (…) Iga nie wyobraża sobie życia bez muzyki. To jest jej decyzja – powiedział w wywiadzie dla dwutygodnika „Viva!”.

źródło: pikio.pl