Weterynarz spostrzega nietypowe zwierzę, które biegnie w jej stronę. Reakcja kobiety roztopiła tysiące serc

Szczerze wierzę w to, że żeby zostać weterynarzem, trzeba być naprawdę wyjątkową osobą. Nie wystarczy jedynie kochać zwierzęta. Trzeba być w stanie wytrzymać stres, który wiąże się z przebywaniem z tak delikatnymi stworzeniami.

Inaczej niż ludzie, zwierzęta nie są w stanie powiedzieć weterynarzowi, gdzie je boli, ani jakie mają objawy. Osoba, która je leczy, musi więc wszystkiego domyślać się samodzielnie. Nie muszę chyba dodawać, że do tego trzeba być naprawdę doskonale wyuczonym specjalistą.

To właśnie dlatego powinniśmy być weterynarzom tak bardzo wdzięczni za ratowanie naszych czworonożnych przyjaciół.

Kiedy natknąłem się na Facebooku na ten filmik, mój dzień od razu stał się lepszy. Ta weterynarz naprawdę doskonale się bawi w tym jakże nietypowym towarzystwie.

Poniższe nagranie zdobyło już ogromną popularność w internecie. Kiedy je zobaczysz, z łatwością zrozumiesz dlaczego. Z całą pewnością na Twojej twarzy pojawi się wówczas uśmiech.

1

Weterynarz Erin Dryden poświęca całe dnie na ratowanie życia zwierząt w lecznicy Longview Animal Care and Adoption Center w Teksasie. Ostatnimi czasy znalazła też niezwykle uroczą towarzyszkę, która pomaga jej w pracy.

Erin zaadoptowała owieczkę Ursulę zaraz po narodzinach zwierzęcia. Od tego czasu parze udało się stworzyć niezwykle silną więź. Pozostali pracownicy lecznicy mogą zaś na co dzień cieszyć się widokiem szczęśliwej owieczki, towarzyszącej Erin podczas pracy.

Tańczący duet

Ursula wydaje się doskonale rozładowywać stres. Można powiedzieć, że dzięki niej pracownicy lecznicy znacznie częściej niż wcześniej mają na twarzy szeroki uśmiech.

Kiedy jeden ze współpracowników Erin zobaczył, że ta zbliża się w jego stronę wraz ze swoim zwierzęciem, od razu wcisnął przycisk nagrywania. Bardzo cieszę się, że to zrobił. Spójrzcie tylko na tą uroczą parę, która wspólnie sobie tańczy i podskakuje!

Owieczka tańcząca ze swoją opiekunką w lecznicy dla zwierząt w Teksasie, chwyciła za serce tysiące internautów z całego świata. Po zobaczeniu tego filmiku, w ogóle się temu nie dziwię.

Włącz poniższe nagranie i przekonaj się samodzielnie! To naprawdę uroczy duet!

Mógłbym to oglądać przez cały dzień! Udostępnij powyższe nagranie na Facebooku, aby wprowadzić nieco słońca do życia Twojej rodziny i przyjaciół.

źródło: pl.newsner.com