Weronika Rosati o macierzyństwie: „Bez mamy nie dałabym rady”. Zdjęcie

Gdzie ma szukać ratunku kobieta, gdy życie daje jej w kość? Kiedy zostanie sama z dzieckiem, porzucona przez partnera? W trudnych chwilach jest ktoś, kto wyciągnie pomocną dłoń. To matka. Nawet taka gwiazda jak Weronika Rosati (35 l.) przekonała się na własnej skórze o tym, jak trudne potrafi być samotne macierzyństwo.

Aktorka nie ukrywa, że wychowywanie rocznej córeczki Elizabeth nie przychodzi jej łatwo. Rosati nie śpi po nocach, nie ma czasu na jedzenie i czasem brakuje jej sił. – Bez mojej mamy nie dałabym rady – szczerze wyznaje Faktowi aktorka. Nawet podczas rozmowy z dziennikarzem Weronika nie odrywa wzroku od telefonu. Niecierpliwie spogląda na ekran i nerwowo pisze SMS-y. – Jestem w kontakcie z mamą. Ona cały czas opiekuje się córeczką. Nie mogę sobie wyobrazić, że mogłoby być inaczej – opowiada nam aktorka.

Elizabeth, córeczka Rosati i znanego ortopedy Roberta Śmigielskiego (53 l.) przyszła na świat w grudniu 2017 roku. Para jednak rozstała się już w 2018 roku. Wówczas zaczął się koszmar młodej mamy. Weronika skarżyła się w wywiadach, że to na nią spadły wszystkie obowiązki. Na szczęście z pomocą córce przyszła Teresa Rosati (73 l.). To dzięki niej Weronika mogła wrócić do pracy. – Kiedy po 4 miesiącach urlopu macierzyńskiego musiałam zacząć zarabiać na życie, mama z malutką przyjeżdżały do mnie na plan – opowiada nam aktorka i dodaje: – Ja wychowałam się bez babci, dlatego jestem szczęśliwa, że mama wzięła na siebie część obowiązków. Oczywiście obie czasami narzekamy. To jest normalne, gdy jest małe dziecko. Ale moja mama jest po prostu wspaniałą babcią–stwierdza Weronika.

Pani Teresa opiekuje się codziennie małą wnuczką

Pani Teresa zajmowała się wnuczką od pierwszych dni po porodzie

Aktorka samotnie wychowuje córkę

Rodzice Elizabeth rozstali się kilka miesięcy po urodzeniu córeczki

Mama często bywa z córką na oficjalnych przyjęciach

Mama wspiera córkę w wychowaniu wnuczki

Para Weronika Rosati i Dariusz Śmigielski rozstała się na początku 2018 roku

źródło: fakt.pl