Wałęsa pokazał nowe zdjęcie z Danutą. Po raz kolejny zaskoczył internautów. Robi furorę w sieci!

Lech Wałęsa po raz kolejny zaskoczył internautów. Nie tylko wprawił ich w osłupienie, ale wielu z nich rozbawił do łez. Takiego zdjęcia byłego prezydenta nikt się nie spodziewał.

Lech Wałęsa, od kiedy pojawił się w mediach społecznościowych, nieustannie wzbudza kontrowersje. Były przewodniczący „Solidarności” często korzysta z Twittera czy Facebooka. Jego wypowiedzi na temat polityki często odbijają się szerokim echem w mediach.

Lech Wałęsa pokazuje zdjęcie z „Danutą”
Były prezydent RP dzieli się nie tylko wpisami na temat polityki, ale często pokazuje się także od innej, bardziej ludzkiej i przyziemnej strony. Lech Wałęsa nie stroni od pokazywania różnych aktywności, których zażywa na politycznej emeryturze. Niedawno pochwalił się, jak kupował buty na lato. Tym razem postanowił zamieścić lekko humorystyczny wpis.

Podczas jednego ze spacerów po rodzinny Gdańsku, noblista natrafił na łódkę zacumowaną przy jednym z pomostów. Jednak jego szczególną uwagę zwróciła nazwa łodzi napisana na dziobie. Pojazd nosił imię Danuta, czyli dokładnie takie same jak życiowa partnerka Lecha Wałęsy. Byłego prezydenta wyraźnie to rozbawiło, czym postanowił podzielić się w internecie.

Noblista zamieścił na Twitterze dwa zdjęcia – jedno, na którym wyraźnie się śmieje i drugie, na którym wykonuje „selfie” obok wspomnianej wcześniej łódki. Dodatkowo zdjęcie opatrzył krótkim, ale jasno wskazującym opisem „Danuta”.

Internauci pękali ze śmiechu, Lech Wałęsa
Mimo wyjaśniającego opisu nie wszyscy od razu zrozumieli żart. Niektórzy internauci długo doszukiwali się, o co może chodzić prezydentowi, a inni doszukiwali się na zdjęciu Danuty Wałęsy. W końcu jeden z komentujących to zauważył i wtedy zrozumiano, o co chodziło nobliście.

– No nie, chyba w domu została – napisała internautka.

– Łódka! – uświadomił ją inny komentujący.

– Dzięki, to przez upał – odpowiedziała.

– Ale o co chodzi z ta Danuta? Z Pana to jednak jajcarz… – napisał inny użytkownik Twittera.

źródło: pikio.pl