W swoim stylu Simon przerwał występ 12-latka, ale młody chłopak postanawia spróbować z inną piosenką… Był to wybór, który odwrócił sytuację do góry nogami

Choć czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy, nasze nawet najmniejsze wybory mogą mieć ogromny wpływ na naszą przyszłość. Jedna decyzja może otworzyć nam drzwi lub zamknąć je na zawsze.

Właśnie tak było w przypadku 12-letniego Shaheena Jafargholi, który musiał nauczyć się tej lekcji mierząc się oko w oko z surowym jurorem, Simonem Cowellem.

Wybór ma ogromne znaczenie
Shaheen Jafargholi opowiedział prowadzącym program “Britain’s Got Talent” o tym dlaczego zdecydował się na wykonanie piosenki z repertuaru Amy Winehouse – “Valerie.” Chłopak zdradził, że to jest ulubiona piosenka jego dziadka i mamy. Często śpiewa ją na uroczystościach rodzinnych. Wybór był więc dla niego oczywisty.

Tymczasem ku zaskoczeniu jego mamy, znany z ostrego komentarza Simon Cowell, wcale nie był jego występem zachwycony.

W swoim stylu Simon przerwał występ Shaheena. Publiczność i bliscy chłopca byli załamani.

Simon nie zamierzał owijać w bawełnę i powiedział do chłopaka prosto z mostu: “Kompletnie ci to nie wyszło”. Chłopiec w tym momencie pewnie przeżył ogromny zawód, ale nic nie odpowiedział i w sumie nie dał po sobie poznać, że jest mu przykro.

Simon musiał jednak zauważyć w 12-latku coś wyjątkowego, bowiem pozwolił mu na zaśpiewanie innej piosenki. Shaheen postawił tym razem na Michaela Jacksona i jego “Who’s Lovin You”. Jak się okazało, był to wybór, który odwrócił sytuację do góry nogami.

Już po kilku pierwszych słowach publiczność oszalała na punkcie chłopca. Dało się zauważyć, że także członkowie jury byli zachwyceni jego występem.

Występ 12-latka to prawdziwa kolejka górska emocji. Z piekła do nieba. Wielki szacunek, że w tak młodym wieku chłopak potrafił utrzymać nerwy na wodzy!

Zobacz jego występ na nagraniu poniżej.

Wiele osób nie znosi Simona Cowella, ale trzeba mu oddać, że w wielu sytuacjach doskonale wie co robi i zna się na wyłapywaniu talentów. Simon wiedział, że piosenka, którą wybrał 12-latek, tak naprawdę mu nie leży i nie oddaje jego talentu.

źródło: pl.newsner.com