W Polsacie startuje nowy serial z dreszczykiem: mieszkańcy będą skrywać wiele tajemnic. Śledztwem pokieruje komisarz, którego zagra Andrzej Konopka

Brutalnym morderstwem, do którego doszło w Górach Sowich, żyła przed laty cała Polska. Teraz dochodzi do podobnej zbrodni. Śledztwem pokieruje komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka), który od niedawna mieszka w miasteczku. Atmosfera wokół dochodzenia z dnia na dzień będzie się coraz bardziej zagęszczać.

Telewidzowie podczas wakacji nie będą skazani tylko na powtórki. Polsat rozpoczyna emisję nowej produkcji kryminalnej zatytułowanej „Znaki”. Serial liczy osiem odcinków.

Do malowniczo położonej miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich przyjeżdża komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka). Mężczyzna ma zostać nowym komendantem policji. Wkrótce policjant poznaje mieszkańców miasteczka i panujące wśród nich zwyczaje. Jego podejrzenia wzbudza Jonasz (Andrzej Mastalerz), lokalny mistyk uchodzący za cudotwórcę. Niebawem komisarz dowiaduje się o tajemniczym zabójstwie studentki, do którego doszło 10 lat temu, jednak sprawcy do tej pory nie schwytano. Wkrótce dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi Trela, ale od początku napotyka przeszkody. Mieszkańcy nie darzą policjanta sympatią i zawiązują wobec niego zmowę milczenia.

źródło: fakt.pl