W nowych odcinkach „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej zabraknie kilku bardzo ważnych postaci. Kolejne zmiany

Kolejne zmiany w obsadzie „M jak miłość”. W nowych odcinkach „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej zabraknie kilku bardzo ważnych postaci. Co będzie Markiem (Kacper Kuszewski), Natalką (Marcjanna Lelek), Michałem (Paweł Deląg), czy z Kaliną (Karolina Sawka)? Pod znakiem zapytania stoi też rola Joanny Jarmołowicz, czyli serialowej Katii. Kogo zabraknie w „M jak miłość” jesienią 2019? Widzów na pewno zmyli nagły powrót Marka Mostowiaka do Grabiny…

Kto zniknie z „M jak miłość”?
Po wakacyjnej przerwie z pewnością będziecie stęsknieni za bohaterami „M jak miłość”, ale nie mamy dla Was dobrych wieści! Wielu z nich nie zobaczymy już na ekranie. Mowa choćby o Marku Mostowiaku, który wyjechał do Australii zaraz po tym, gdy Ewa (Dominika Kluźniak) dostała tam pracę.

Fani gorąco liczyli na to, że aktor wróci jeszcze na plan, ale to marzenie nigdy się nie spełni. W 1452 odcinku „M jak miłość” z rozmowy telefonicznej dowiemy się bowiem, że Mostowiak był w Grabinie przez jakiś czas, ale zdążył już wrócić za ocean. Właśnie tak producenci serialu zakpią z widzów. Marek przecież wróci! Szkoda tylko, że nie zobaczymy go na ekranie…

Po ślubie Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) do Australii wróci także Natalka (Marcjanna Lelek). Czy podobnie jak jej serialowy ojciec, przepadnie na zawsze? Na szczęście nie! Aktorka zdradziła niedawno, że jej bohaterka z doskoku będzie pojawiać się na planie.

– Od dłuższego już czasu Natalka pojawia się co jakiś czas na chwilkę, ale nie mieszka na stałe z bohaterami głównych wątków – jesteśmy tak dogadani z produkcją – dzięki temu mam czas na naukę i własne projekty. Nic mi nie wiadomo, żebym miała zniknąć na zawsze – powiedziała Marcjanna Lelek w rozmowie z party.pl.

Pod znakiem zapytania w „M jak miłość” stoją też losy Katii. Joanna Jarmołowicz jest w ciąży i po porodzie z pewnością będzie chciała choć częściowo wykorzystać urlop macierzyński. Za to jej ekranowa bohaterka rozstała się z Łukaszem (Jakub Józefowicz), który wyjechał odpracować swoje narkotykowe wybryki do hospicjum w Piasecznie.

W serialowej rzeczywistości w „M jak miłość” po wakacjach 2019 nieobecny będzie także Michał (Paweł Deląg), który wyjechał z Warszawy zaraz po tym, jak Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) ostro dała mu do zrozumienia, że nigdy nie pozwoli mu się do siebie zbliżyć.

Ostrowski mieszka obecnie w Szwecji, gdzie pracuje nad nową książką – kryminałem. Niewykluczone jednak, że wróci. Producenci tłumaczyli jego zniknięcie pracą na panie innego filmu. Jeśli te dobiegną końca, Michał z „M jak miłość” z pewnością znów się pojawi i namiesza w życiu Joasi i Leszka (Sławomir Uniatowski).

A co z Kaliną w nowym sezonie „M jak miłość”? Dziewczyna, która namówiła Pawła (Rafał Mroczek) na ślub z Katią, a potem zatrudniła go w swojej firmie, sama straciła głowę dla Zduńskiego. Gdy Paweł zorientował się, że zakochana szefowa chce od niego „czegoś więcej” postanowił delikatnie się wycofać.

Założył firmę z Kryszakiem (Bogdan Kalus), by handlować trawą z rolki. Tymczasem załamana tym Kalina zamknęła swoją działalność i wyjechała za granicę. Czy wróci? Tego jeszcze nie wiadomo… Karolina Sawka nie zniknęła bowiem z czołówki „M jak miłość”.

Kolejną niewiadomą są dalszy losy Ani (Maria Pawłowska) w „M jak miłość” po wakacjach 2019. Była dziewczyna Marcina (Mikołaj Roznerski) nie mogła pogodzić się z ich rozstaniem. W końcu wpadła w wir pracy, ale czy jeszcze wróci? Być może znów wyciągnie do Chodakowskiego pomocną dłoń, gdy w Warszawie pojawi się jego największy rywal – Artur (Tomasz Ciachorowski). Swoją drogą jego historia i żądza zemsty byłyby świetnym materiałem do artykułu o niezrównoważonych szaleńcach!

źródło: superseriale.se.pl