TVN informuje swoich widzów, że już niebawem wielu Polaków będzie mogło ubiegać się o zwrot pieniędzy. Ma to związek z działalnością największych banków. Już wkrótce oddadzą one mieszkańcom naszego kraju fortunę.

TVN postanowił przekazać Polakom bardzo ważne wiadomości, na których z pewnością skorzysta wielu z nas. Dowiedzieliśmy się o najnowszej decyzji, która sprawia, że największe banki funkcjonujące w naszym kraju będą musiały oddać pieniądze. Mogą one trafić do milionów klientów, w związku z czym warto dowiedzieć się, czy przysługuje nam zwrot funduszy.

Okazuje się, że sytuacja dotyczy klientów, którzy mieli konta w bankach w określonym czasie. Jeżeli do dziś współpracują oni z wymienionymi bankami, mogą liczyć na zwrot pieniędzy, które im się należą. Wszystko jest związane z zachowaniem, które zostało uznane za niezgodne z obowiązującym prawem. Wszystko dotyczy sposobów promocji, które nazwano nieprawidłowymi.

TVN informuje Polaków o zwrotach pieniędzy
TVN przekazuje informacje, które z pewnością ucieszą wiele osób. Klienci banku BNP Paribas mogą domagać się zwrotu pieniędzy w związku z zachowaniem firmy, która informowała o zmianach w ofercie wyłącznie za sprawą nośników elektronicznych. Uznano, że należało również używać stosownych środków korespondencji tradycyjnej, między innymi listów.

Jak czytamy w oświadczeniu UOKiK, bank jest zobowiązany „do dokonania indywidualnego rozliczenia opłat i prowizji za okres od dnia ich wprowadzenia w Taryfie Prowizji i Opłat Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu dla klientów od dnia 1 stycznia 2014 do dnia zawarcia aneksu”.

TVN przedstawia ważne informacje
Niedawno podobny problem mieli klienci mBanku, którzy również mieli być informowani o swoich ofertach w niestosowny sposób, czyli wyłącznie za pomocą korespondencji elektronicznej. Wymieniona firma również będzie musiała w najbliższym czasie zmierzyć się z karą. Poza zwrotami, klienci mogą ubiegać się o darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Z wszystkimi formami wynagrodzenia możemy zapoznać się w danym banku podczas rozmowy z konsultantem.

źródło: pikio.pl