Usuwanie zielonych plam z płytek patio? Dzięki tej sztuczce jest to bardzo proste. Naprawdę musisz tego spróbować

Super czyste kafelki w mgnieniu oka!

Mamy pytanie od jednego z naszych czytelników w tym tygodniu o lecie i patio: jak najlepiej wyczyścić płytki na patio? Oczywiście mamy na to rozwiązanie! Czytaj dalej!

Letnia pogoda jest tuż tuż, więc wszyscy będziemy się poruszać na świeżym powietrzu, aby cieszyć się pięknym słońcem. A cóż może być przyjemniejszego niż cieszenie się słońcem na pięknym, czystym patio? Niestety, wszyscy znamy, problem płytek patio pokrytych nieprzyjemnym zielonym brudem.

1

Dzisiaj oferujemy ci rozwiązanie w walce z tym zielonym brudem! Oczywiście byłoby lepiej, gdybyś mógł całkowicie zapobiec uporczywemu osadowi. Można to zrobić przez regularne rozlewanie wody, w której ugotowałeś ziemniaki na kafelki patio (spójrzmy prawdzie w oczy, większość z nas cały czas je ziemniaki!). Jeśli nie udało Ci się tego dokonać, mamy dla Ciebie złotą wskazówkę!

Czyszczenie płytek patio stanie się o wiele łatwiejsze dzięki tej super poręcznej sztuczce.

Oto, czego będziesz potrzebować:

  • 5 łyżeczek kryształów sody
  • 5 łyżeczek miękkiego mydła
  • 10 litrów gorącej wody

Oto, jak to się robi: rozpuść miękkie mydło i kryształki sody w dużym wiadrze z 10 litrami gorącej wody. Wylej zawartość równomiernie na patio i rozprowadź ją po płytkach za pomocą twardej miotły. Pozostaw do namoczenia na chwilę, a następnie spłucz płytki wodą. Twój zielony brud zniknie – gwarantujemy! Ciesz się korzystaniem z czystego patio!

źródło: readbakery.com