Olga Kalicka jest jedną z gwiazd serialu „Rodzinka.pl”, emitowanego przez Telewizję Polską od ośmiu lat.

Olga Kalicka pracuje nad formą

Przed kamerą zaczęła występować bardzo wcześnie. Wcielała się w postać Kasi Cieplak w „Plebanii”, zagrała też w (świetnie ocenionym przez krytyków) filmie „Księstwo” Andrzeja Barańskiego.

Kalicka, podobnie jak Maciej Musiał, z którym w serialu tworzy parę, postanowiła zdobyć aktorskie wykształcenie. W 2013 roku rozpoczęła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Od jakiegoś czasu można oglądać ją na deskach stołecznego Teatru Kwadrat.

Pani Olga nie stroni też od telewizji i programów rozrywkowych. W zaawansowanej ciąży prowadziła pierwszą edycję programu „World of Dance Polska”.

25-letnia aktorka została mamą w połowie stycznia 2019 roku i bardzo szybko wróciła do pracy. Ostatnio postanowiła zadbać także o formę.

Na instagramowym profilu Kalickiej pojawiło się zdjęcie, do którego pozuje w sportowym topie odsłaniającym brzuch i leginsach.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olga Kalicka (@olgakalicka) on

– Za oknem na szczęście coraz cieplej! Dlatego postanowiłam wziąć się za siebie! Mój fizjoterapeuta ułożył mi zestaw ćwiczeń, by w bezpieczny sposób, powolutku wracać do formy naprawiając po drodze to co w trakcie ciąży się trochę posypało… Staram się wygospodarować „codziennie”, raczej… 3 razy w tygodniu (jak dobrze pójdzie) 20-30 minut!! Łatwo nie jest. Początki były tragiczne, ale zaczynam to coraz bardziej lubić! – napisała aktorka.

Fanki obsypały Kalicką komplementami. – Pięknie wyglądasz Olu, – Śliczna!, – Idealny przykład pięknej, młodej mamy czy – Świetnie wyglądasz – pisały.

Zgadzacie się z nimi?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olga Kalicka (@olgakalicka) on

źródło: interia.pl