Uczestnik Jednego z dziesięciu oświadczył się dziewczynie na wizji. Przyjęła oświadczyny?

TVP: Jeden z dziesięciu to program, który zna niemal każdy – gości na antenie TVP2 od 1994 roku. Mimo to nadal cieszy się ogromną popularnością i przez lata byliśmy świadkami wielu interesujących sytuacji. Tym razem uczestnik oświadczył się dziewczynie na wizji! Powiedziała tak?

Jeden z dziesięciu to bez wątpienia jeden z teleturniejów, który cieszy się największą popularnością. Sympatyczny prowadzący, Tadeusz Sznuk to prawdziwie kultowa postać. Zarówno on, jak i uczestnicy przez lata zaliczyli wiele interesujących i zabawnych sytuacji. TVP: Jeden z dziesięciu to prawdziwy fenomen. W ostatnim odcinku uczestnik oświadczył się dziewczynie!

TVP: Jeden z dziesięciu. Oświadczyny na wizji!

W ostatnim odcinku uwielbianego przez widzów teleturnieju wydarzyła się rzecz niesłychana. Jeden z uczestników postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie! Kamil Jaworski z pewnością na długo zapadnie w pamięć widzów i zapisze się na kartach historii programu. Uczestnicy na początku programu zawsze przedstawiają się i mówią zazwyczaj o tym skąd pochodzą, czym się zajmują i jakie są ich zainteresowania. Jeden z graczy zaczął niepozornie, ale na koniec zostawił prawdziwą bombę!

– Kamil Jaworski. Przyjechałem z Olsztyna. Pracuję w agencji bankowej. Interesuję się wieloma rzeczami, ale najbardziej interesuje mnie moja dziewczyna Ola, którą bardzo kocham i chciałbym ją teraz poprosić o rękę – powiedział z niezwykłym opanowaniem mężczyzna.

Niestety nie wiemy, czy dziewczyna przyjęła oświadczyny Kamila, wiemy natomiast, że mężczyzna wygrał program! Będzie miał na pierścionek zaręczynowy?

Jeden z dziesięciu – zabawne sytuacje

Jeden z najbardziej popularnych teleturniejów TVP: Jeden z dziesięciu od lat jest źródłem rozrywki dla wszystkich fanów telewizji. Uczestnicy nie raz powodowali zabawne sytuacje na wizji. Jakiś czas temu hitem stał się żart o fizykach opowiedziany przez pana Stanisława, w innym odcinku jednej z uczestniczek spadła obrączka, w której poszukiwania włączył się sam Tadeusz Sznuk, a inny z uczestników w swoich zainteresowaniach wymienił panią Sylwię, hostessę z programu. Trzeba przyznać, że teleturniej od lat dostarcza nam wiele rozrywki i mamy nadzieję, że nigdy nie zniknie z anteny! Panu Kamilowi zaś życzymy dużo szczęścia z jego tajemniczą dziewczyną – a może już narzeczoną – Olą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

1

TVP: Jeden z dziesięciu jest jednym z najbardziej kultowych programów polskiej telewizji.

2

Uczestnicy i prowadzący od lat prowokują zabawne sytuacje.

3

Program ma grono wiernych fanów, nadawany jest już 25 lat!

4

Tadeusz Sznuk od wielu lat cieszy się opinią jednego z najlepszych prowadzących w historii telewizji.

5

TVP: Jeden z dziesięciu po raz kolejny zaskoczył widzów. Jeden z uczestników oświadczył się na wizji! Myślicie, że wybranka powiedziała tak?

źródło: lelum.pl